Panele dachowe Regle

Niesztampowy pomysł na pokrycie dachowe - instalacja z rzędami stalowych paneli o drobnych, nieregularnych fałdach. Nowość firmy Blachy Pruszyński.

Panele Regle o nieregularnych kształtach po złożeniu tworzą harmonijną, niebanalną całość. Wykonane ze stali, są lekkie, co czyni je uniwersalnymi - nie ma znaczenia czy dach jest nowy, czy przechodzi jedynie renowację; jego konstrukcja nie będzie narażona na zbędne obciążenie. Pokrycia ceramiczne lub cementowe są blisko dziesięciokrotnie cięższe niż stalowe panele dachowe; cięższe i droższe okazują się również, najbardziej pokrewne Reglom, panele dachowe z posypką mineralną.

Łatwy transport, montaż i bezproblemowe użytkowanie

Panele Regle zabezpieczone są poliuretanową powłoką (Purmat lub Purlak z 30-letnią gwarancją), dzięki temu nie wymagają szczególnej dbałości, np. usuwania gromadzących się zanieczyszczeń czy mchu. Pakowanie paneli na paletach rozwiązuje kwestię transportu - żeby odebrać towar, odbiorca nie potrzebuje samochodu ciężarowego. Ponadto, zgodnie z zapewnieniami producenta, montaż tego pokrycia nie powinien nastręczyć problemów żadnej profesjonalnej ekipie dekarskiej. Dla wygody wykonawców instalacja możliwa jest za pomocą gwoździ lub wkrętów dekarskich.

Na jakich budynkach?

- Regle projektowaliśmy z myślą o budynkach drewnianych i domach o architekturze w stylu zakopiańskim. Zamysł ten rozszerzyli jednak sami klienci, widząc w Reglach niesztampowe pokrycie na swoje nowoczesne domy - komentuje Rafał Kuczyński z firmy Blachy Pruszyński.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: