Oporniki w wykończeniu Nova

Krawężniki i oporniki decydują o stabilności i wytrzymałości całej nawierzchni z kostki brukowej lub płyt. W ofercie firmy Pozbruk pojawiły się nowe wersje oporników, zwiększając dotychczasowy wybór wzorów i kolorów.

W ofercie firmy Pozbruk są krawężniki i oporniki, gwarantujące trwałość nawierzchni z kostki brukowej. Obrzeże wydziela poszczególne strefy nawierzchni, utwardza, stabilizuje krawędzie i zapobiega rozsuwaniu się poszczególnych elementów pod wpływem obciążenia. Jest także ciekawym akcentem aranżacyjnym i stanowi zwieńczenie całej kompozycji nawierzchni z kostki brukowej. Szeroki wybór wzorów i kolorów krawężników i oporników pozwala na perfekcyjne dopasowanie i efektowne wykończenie.

Oporniki jak Nova

Krawężniki firmy Pozbruk występują w wielu wersjach wymiarowych, dzięki czemu możliwe jest doskonałe dopasowanie wykończenia do rodzaju nawierzchni. W zależności do wymiarów dostępne sa też w różnych kolorach, m.in. w szarym, grafitowym, brązowym lub czerwonym kolorze.

Nowością w ofercie firmy są oporniki w wykończeniu Nova. Ten rodzaj wykończenia odkrywa piękno naturalnych kruszyw użytych do produkcji. W procesie powstawania nawierzchni drobinki różnobarwnych kamieni odsłaniane są metodą płukania. Opornik 8x20 Nova dostępny jest w następujących kolorach: biały, strzegomski, grafitowy oraz żółty.

Pomysły na aranżacje

Żółty kolor oporników Nova w zestawieniu z jasną powierzchnią płyt stworzy całość o efektownym i jednocześnie naturalnym wyglądzie, przełamując monochromatyczny charakter nawierzchni. Pozwoli to na wykreowanie stylizacji w lekkim, klasycznym stylu.

Cena: opornik 8x20 cm Nova - od 35,70 zł netto/szt.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: