Hortensja, kolekcja baterii łazienkowych i kuchennych

Nowe baterie łazienkowe i kuchenne firmy Deante mają delikatne, obłe kształty i klasyczną formę.

Kolekcja baterii łazienkowych i kuchennych Hortensja charakteryzuje się zaokrąglonymi, opływowymi kształtami. Podłużne, przypominające spłaszczony owal dźwignie baterii są ozdobione pośrodku niewielkim wgłębieniem, które dodatkowo ułatwia sterowanie strumieniem wody. Nieco bardziej masywny korpus baterii kuchennej ciekawie komponuje się z delikatną dźwignią, nie zaburzając proporcji całej formy.

Baterie łazienkowe i kuchenne z ceramiczną głowicą i w chromie

W skład kolekcji wchodzą trzy modele baterii łazienkowych: umywalkowa, wannowa i natryskowa, oraz bateria zlewozmywakowa stojąca z wylewką U. Wszystkie baterie łazienkowe i bateria kuchenna są wyposażone w 35-milimetrową głowicę ceramiczną. Głowice ceramiczne wszystkich modeli zostały objęte 7-letnią gwarancją producenta.

Baterie z kolekcji Hortensja są wykończone w chromie. Pasują do minimalistycznych łazienek i kuchni, ocieplając te wnętrza. Będą również doskonałym komponentem klasycznej stylizacji pomieszczenia.

Ceny baterii z kolekcji Hortensja Deante:

bateria umywalkowa: 229 zł

bateria wannowa: 329 zł

bateria prysznicowa: ok. 279 zł

bateria kuchenna: ok. 359 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: