Ceramiczny zlewozmywak Dione

Klasyczny ceramiczny zlewozmywak Dione to nowość marki Pyramis. Można go zamontować zarówno jako zlewozmywak wpuszczany, jak i podwieszany.

Firma Pyramis proponuje swoim klientom 1,5-komorowy zlewozmywak ceramiczny Dione. Produkowany jest z białej porcelany sanitarnej, która jest tworzywem składającym się w 100 proc. z naturalnych składników mineralnych: kaolinu, szlachetnych glin, kwarcu i skalenia.

Zlewozmywak Dione można zamontować na dwa sposoby - jako wpuszczany lub podwieszany. Blat kuchenny może zachodzić częściowo na krawędź górną komór lub całkowicie je zakrywać. Trzeba tylko pamiętać, że każda z wersji wymaga wykonania nieco innego otworu w blacie. Warto zwrócić na to uwagę specjaliście, który zajmować się będzie projektowaniem zabudowy kuchennej.

Zlewozmywak z ceramiki

Zlewozmywaki ceramiczne sprawdzają się w zestawieniu z różnymi powierzchniami blatów kuchennych - drewnianych, szklanych czy kompozytowych. Wykonane z gładkiego materiału, z idealnie jednolitą powierzchnią, są eleganckie i zapewniają niebanalny wygląd każdej kuchni. Ceramika, z której wykonano zlewozmywak Pyramis, jest wyjątkowo odporna na działanie wysokiej temperatury, niepodatna na działanie czynników chemicznych, ma dużą twardość i jest odporna na ścieranie. Zlewozmywak wymaga jednak odrobiny uwagi w czasie codziennego użytkowania. Na powierzchni zlewozmywaka nie powinno się kroić, szatkować ani siekać żywności ostrymi narzędziami. Uporczywe zabrudzenia można delikatnie zeskrobać, a następnie wyczyścić łagodnym środkiem czyszczącym w kremie lub płynie. Aby zachować estetyczny wygląd zlewozmywaka należy powierzchnię płukać wodą, codziennie myć ją mydłem i ciepłą wodą, a po każdym użyciu wycierać do sucha miękką szmatką.

Wymiary zlewozmywaka Dione: 56x44 cm

Cena zlewozmywaka Dione: 1399 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: