Zestaw prysznicowy Bellis i rączki Bello

Firma Ferro poszerzyła ofertę o zestaw prysznicowy Bellis i trzy rączki natrysków Bello o efektownej białej tarczy.

Elegancka i funkcjonalna armatura stanowi dziś jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. Świetną propozycją do współczesnych łazienek są nowości Ferro: zestaw prysznicowy Bellis i rączki natrysków Bello. Na szczególną uwagę zasługuje nowatorski design armatury. Kształt rączek nawiązuje do modnego, nowoczesnego trendu we wzornictwie - są płaskie, o delikatnie zaoblonej linii i białej tarczy, która doskonale prezentuje się na tle błyszczącej chromowanej powłoki.

Trzy rączki do zestawu prysznicowego

Piękna, opływowa forma jest nie tylko atrakcyjna wzorniczo, ale także zapewnia komfort użytkowania - idealnie pasuje do dłoni, rączka nie jest ani za duża, ani za ciężka. W kolekcji znajdziemy 1-funkcyjną rączkę natrysku ze strumieniem: deszcz, 3-funkcyjną ze strumieniami: deszcz, masaż, mieszany oraz 5-funkcyjną o strumieniach: deszcz, masaż, mieszany, lekki i rozproszony. Dodatkowo rączki Bello zostały wyposażone w zawór zwrotny oraz system easy clean.

Bello tworzy ładną kompozycję ze wszystkimi elementami wchodzącymi w skład najnowszego zestawu natryskowego Bellis. Ten zestaw natryskowy przesuwny, zwieńczony dekoracyjną białą 1-funkcyjną rączką, wyposażono w system easy clean i funkcjonalną transparentną mydelniczkę.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: