Piekarnik do zabudowy i kuchenka mikrofalowa Crystal White

Nowe urządzenia Franke - kuchenka mikrofalowa i piekarnik do zabudowy w modnej bieli. Pozwalają ergonomicznie wykorzystać przestrzeń w kuchni.

Piekarnik Crystal White CR 981 M WH M DCT i kuchenka mikrofalowa Crystal White FMW 250 CR G WH - nowe urządzenia Franke do zabudowy są funkcjonalne, a dodatkowo świetnie się prezentują, nadając kuchni nowoczesny styl. Są wykończone białym szkłem i świetnie pasują do modnych monochromatycznych wnętrz.

Piekarnik do zabudowy z programami automatycznymi

Piekarnik ma aż 12 funkcji, menu w języku polskim oraz wygodne sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem LCD. Jest bezpieczny w użyciu oraz niezwykle energooszczędny. Wyposażono go w potrójnie przeszklone drzwi, które tworzą barierę termiczną, zapobiegającą wydostawaniu się ciepła na zewnątrz. To obniża zużycie energii elektrycznej, a drzwi urządzenia pozostają chłodne podczas całego procesu pieczenia. Wśród zalet piekarnika są specjalne programy automatyczne: Kompletne Menu pozwalające na przygotowanie kompletnego posiłku w ciągu niespełna godziny, od przystawki po deser, z gwarancją idealnego efektu każdego z dań, bez przenikania się zapachów. Nowością wchodzącą w skład Kompletnego Menu jest Menu Wegetariańskie, które umożliwia przyrządzenie oryginalnych i smacznych dań wegetariańskich. Wystarczy tylko włożyć potrawę do piekarnika, a resztą procesu pieczenia zarządza urządzenie. Menu Pizza Plus - program idealny podczas spotkań w dużym gronie przyjaciół. Z jego pomocą upieczemy nawet cztery różne pizze równocześnie! Do programów automatycznych piekarnika Franke Crystal White zaliczamy również Wellness, czyli unikalny sposób przygotowania zdrowych i dietetycznych potraw. Sekret programu tkwi w wydłużonym czasie pieczenia w niższych temperaturach, dzięki czemu możemy ograniczyć stosowanie tłuszczu i soli.

DCT w nazwie piekarnika oznacza, że wykorzystuje on zupełnie nową, energooszczędną metodę grzania - Dynamic Cooking Technology. Polega ona na zastosowaniu innowacyjnych grzałek, które nagrzewają się dużo szybciej w porównaniu do tradycyjnych i zużywają na to znacznie mniej energii. Dzięki zastosowaniu technologii DCT można przygotować czterodaniowy posiłek, wykorzystując zaledwie 1 kW energii.

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy

Idealnym uzupełnieniem piekarnika jest specjalnie dobrana do niego kolorystycznie i technologicznie kuchenka mikrofalowa z grillem - Franke Crystal White, która ma 3 funkcje, 8 programów automatycznych, a także sterowanie sensorowe z wyświetlaczem LCD. Mikrofale i grill możemy uruchomić w kombinacji lub osobno. Urządzenie wyposażone jest w specjalną blokadę przed dziećmi.

Cena piekarnika do zabudowy Crystal White CR 981 M WH M DCT: 4 799 zł

Cena kuchenki mikrofalowej Crystal White FMW 250 CR G WH: 1 499 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.