Konferencja "Konstrukcje przeszklone"

Redakcja miesięcznika Świat Szkła zaprasza na Konferencję Techniczną Konstrukcje przeszklone - praktyczne wnioski z badań i ekspertyz. Konferencja odbędzie się 4 grudnia 2014 roku w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, na ul. Kawęczyńskiej 36.

Redakcja miesięcznika Świat Szkła ma przyjemność zaprosić architektów, specjalistów branży szklarskiej i okiennej, producentów szyb zespolonych i wykonawców konstrukcji szklanych, producentów okien oraz wykonawców przeszklonych dachów i fasad, a także przedstawicieli uczelni technicznych, ośrodków badawczych, instytutów, stowarzyszeń technicznych oraz pracowników pionów technicznych na XXIV Konferencję Techniczną.

Program konferencji

W programie konferencji są prelekcje przedstawicieli uczelni technicznych i instytutów naukowo-badawczych. Program merytoryczny konferencji będzie dodatkowo wzbogacony firmowymi prezentacjami omawiającymi materiały, urządzenia i technologie wykorzystywane do wykonania konstrukcji przeszklonych. Planowane jest też wydanie specjalne miesięcznika Świat Szkła. Zamieszczone w nim artykuły będą stanowiły uzupełnienie referatów wygłaszanych podczas seminarium.

Zaplanowane tematy:

- Wady szkła hartowanego ujawniające się w trakcie użytkowania, Manuela Reben AGH

- Wpływ wybranych elementów mocowania i akcesoriów na izolacyjność akustyczną okien, Anna Iżewska ITB

- Błędy wykonawcze balustrad szklanych i zabudów balkonowych, Oleksij Kopyłow ITB

- Błędy wykonawcze i projektowe fasad metalowo-szklanych, Artur Piekarczuk ITB

- Wady szkła fasadowego, Anna Balon-Wróbel, Agnieszka Marczewska ICIMB

- Współdziałanie parametrów przegród przezroczystych i osłon przeciwsłonecznych w zapewnieniu odpowiedniego komfortu cieplnego wewnątrz pomieszczeń, Robert Geryło ITB

- Ustawa o prawach konsumenta - wpływ na działanie branży, Iwona Sysik Kancelaria Radcy Prawnego

- Czy producent elementów szklanych może zastępować projektanta?, Wojciech Korzynow SZKLAREXPERT

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zakresu tematycznego Konferencji

Więcej informacji o konferencji:

tel. +48 22 678 37 30, 22 678 37 30

www.swiat-szkla.pl

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: