Elektryczny grzejnik łazienkowy Nila

Nowy elektryczny grzejnik łazienkowy firmy Purmo ma formę delikatnie zwężająca się ku dołowi. Na trzech poziomych poprzeczkach można wygodnie suszyć ręczniki.

Nowy grzejnik elektryczny w ofercie marki Purmo wykonano z najwyższej jakości szwedzkiej stali. Jest odporny na działanie wilgoci. Szybko suszy ręczniki, dogrzewa też łazienkę, gdy temperatura w pomieszczeniu jest zbyt niska. Elementy sterowania grzejnika mogą być umieszczone w prawym dolnym narożniku urządzenia - lub, po obróceniu, w lewym górnym.

Dwa kolory grzejnika łazienkowego

Purmo Nila jest dostępny w dwóch wersjach wykończenia: białej i chromowanej oraz w dwóch rozmiarach. Maksymalna temperatura nagrzewania powierzchni urządzenia wynosi 60 stopni C. Grzejnik jest łatwy w montażu i obsłudze. Intuicyjny, podświetlany przełącznik, umieszczony bezpośrednio na grzejniku, steruje jego pracą.

Elektryczny grzejnik łazienkowy Nila można podłączyć przewodem do gniazdka lub bezpośrednio do instalacji elektrycznej. dostarczany jest wraz z 1,5 metrowym przewodem zasilającym oraz śrubami i elementami maskującymi.

Grzejnik łazienkowy Nila: parametry techniczne:

- Moc: od 70 do 100 W

- Wysokość: 800 mm

- Długość: od 450 lub 620 mm

- Zasilanie: 230 V

Ceny: od 384 zł netto (kolor biały), od 461 zł netto (chrom)

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: