Nowe okucia okienne AL 540

Roto stworzyło nową stronę zawiasową AL 540 do 160 kg. Przeznaczona jest do okien aluminiowych Roto AL 540.

Nowa strona zawiasowa przeznaczona jest do okien aluminiowych, o różnych typach otwierania, o masie do 160 kg. Nowe okucie okienne uzupełnia program okuć Roto AL 540 do aluminium. System umożliwia wykonanie skrzydeł rozwierno-uchylnych, rozwiernych i TiltFirst (okno można uchylić, a otwarcie jest możliwe dopiero po odblokowaniu kluczem blokady w klamce) na wysokość całego pomieszczenia - do 2,7 m.

Charakterystyczna dla nowego okucia okiennego jest komfortowa rozwórka z regulacją w poziomie, która pozwala uzyskać maksymalną szerokość uchylenia - 190 mm. System znakomicie nadaje się do okien niemal wszystkich formatów, rozmiarów i sposobów otwierania. Okucie AL 540 stwarza wiele możliwości zastosowania, także w obiektach z fasadą nachyloną do wewnątrz lub na zewnątrz.

W nowej wersji strony zawiasowej wykorzystano wsporniki zawiasów i rozwórek, porównywalne pod względem montażu z systemem Roto AL 540 do skrzydeł rozwiernych o masie do 130 kg.

W nowym rozwiązaniu montuje się je w ościeżnicy przy użyciu dodatkowych wkrętów.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: