Pralka UltraCare Eco

Nowa pralka UltraCare Eco EWF1497CDW marki Electrolux jest bardziej skuteczna dzięki wstępnemu mieszaniu wody z detergentem. To rozwiązanie skraca czas prania i daje doskonałe efekty nawet przy temperaturze 30 stopni C.

Nowa pralka UltraCare Eco oferuje wiele funkcji, których zadaniem jest ochrona ubrań. Ma też klasę wydajności energetycznej A+++ -50%, co oznacza, że zużywa o 50% energii mniej niż modele A+++, a także oferuje wiele opatentowanych funkcji, które sprawiają, że ubrania są wyjątkowo chronione.

Pralka z system UltraMix

Opatentowany system UltraMix polega na wstępnym etapie - woda miesza się z detergentem, zanim dostanie się do bębna pralki. To sprawia, że detergent jest znacznie skuteczniejszy - pranie może być krótsze i nie jest potrzebna wysoka temperatura. Doskonałe efekty prania można osiągnąć nawet w temperaturze 30 stopni C. W nowej pralce można też odświeżać ubrania za pomocą pary - dzięki parze pozbędziemy się zapachów (np. papierosów) i zagnieceń.

Funkcja TimeManager pozwala ustawić długość cyklu - dłużej lub krócej. Umożliwia to dostosowanie czasu prania do własnego rozkładu zajęć, ale też daje wpływ na ekonomiczność prania - im cykl jest dłuższy, tym niższa może być temperatura, a koszty zużycia energii niższe.

Cicha i trwała pralka

W silniku tej pralki zastosowano technologię EcoInverter i system antywibracyjny, projektując go w taki sposób, aby ograniczyć tarcie. Dzięki temu energia wykorzystywana jest efektywniej, urządzenie jest trwalsze i o wiele cichsze. Pralka ma dużą pojemność - aż 9 kg. Nawet najcięższy wsad będzie dokładnie uprany, dzięki funkcji DirectSpray - w sam środek prania podawany jest ciągły prysznic. Urządzenie wyposażone w duży wyświetlacz LCD.

Dane pralki EWF1497CDW:

- maksymalna prędkość wirowania: 1400 obr./min

- maksymalny wsad: 9 kg

- urządzenie zabezpieczające przed zalaniem z czujnikiem Aqua Control

- wolno stojąca

Wymiary pralki:

- wysokość x szerokość x głębokość [mm]: 850 x 600 x 605

Cena modelu EWF1497CDW: ok. 2800 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: