Domowe spa z funkcją Bluetooth

Muzyka, kolorowe oświetlenie i strumienie pary wodnej o różnym natężeniu - wszystko to oferuje system Grohe Spa F-digital Deluxe z funkcją Bluetooth. Funkcjami tego domowego spa można sterować za pomocą urządzeń mobilnych.

System Grohe Spa F-digital Deluxe to najwyższy komfort korzystania z prysznica i luksusowy relaks we własnym domowym spa. Funkcja Bluetooth pozwala prosto i wygodnie sterować świetlnymi, dźwiękowymi i parowymi modułami systemu za pomocą wszelkich urządzeń mobilnych iOS lub Android, na których zainstalowano aplikację Grohe Spa.

Grohe Spa F-digital Deluxe zawiaduje kolorowym oświetleniem i muzyką, które można dostosować do nastroju, w połączeniu z relaksującymi lub stymulującymi strumieniami pary wodnej. Bezprzewodowa technologia Bluetooth umożliwia kontrolowanie wszystkich funkcji za pomocą smartfonów Android, iPhone, a także urządzeń iPod oraz iPad. Po podłączeniu urządzenia do stacji dokującej, użytkownik ma pełną swobodę w kontrolowaniu wszystkich funkcji i dostosowaniu ich do swoich potrzeb. Wybierając najbardziej odpowiednie do nastroju efekty świetlne, dźwiękowe i natężenie strumieni pary, można w ten sposób stworzyć spersonalizowany profil kąpieli lub spa.

System Grohe Spa F-digital Deluxe docenił Niemiecki Instytut Wzornictwa, który przyznał firmie Grohe za ten produkt "Iconic Awards 2014 - Best of Best".

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: