Podkład podłogowy Baumit Nivello Centro

Szybkowiążąca mieszanka Nivello Centro wyrówna podłoże, wzmocni je i pozwoli na uzyskanie cichej i ciepłej, nowoczesnej podłogi.

Warunkiem przygotowania równej, trwałej, efektownie wyglądającej posadzki jest prawidłowo wykonane i przygotowane podłoże, które zagwarantuje trwałość posadzki w trakcie użytkowania. Dlatego też jeszcze przed montażem okładziny podłogowej należy pomyśleć o doborze odpowiedniej masy samopoziomującej - firma Baumit proponuje nowy podkład podłogowy Baumit Nivello Centro.

Odporny samopoziomujący podkład podłogowy

Niepoprawnie przygotowane podłoże pod wypływem chodzenia, obciążenia meblami czy wilgoci może się kruszyć i tracić swoją wytrzymałość. Aby wyeliminować tego typu problemy należy stosować odpowiednie masy samopoziomujące, które wzmocnią podłoże, wyrównają je i będą przenosić obciążenia. Fabrycznie przygotowana mieszanka Baumit Nivello Centro przeznaczona jest do zastosowania w miejscach o wysokich wymaganiach obciążeniowych. Jest również odporna na obciążenia skupione.

Wylewka na ogrzewanie podłogowe

Masa samopoziomująca Baumit Nivello Centro skutecznie przewodzi ciepło. Właściwości te pozwalają stosować ją także w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Szeroki zakres aplikacji od 5 do 30 mm umożliwia nie tylko wyrównanie podłoża, ale także w przypadku remontu mieszkania podniesienie poziomu podłogi w pomieszczeniu. Podłoże wykonane masą samopoziomującą Baumit Nivello Centro jest gładkie, twarde, bez rys i pęknięć, co umożliwia montowanie okładziny bez dodatkowych prac przygotowawczych. Producent zaleca stosowanie masy Baumit Nivello Centro w pomieszczeniach mieszkalnych - przedpokojach, holach, salonach, jak również użyteczności publicznej - biurach czy korytarzach.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: