Bateria umywalkowa ze sterowaniem w wylewce

Nowy zawór Kludi Bozz ma sterowanie umieszczone na końcu wylewki. Pozwoliło to zredukować formę armatury do absolutnego minimum - bateria umywalkowa nie ma widocznego uchwytu.

Produkty z serii Kludi Bozz utrzymane są w estetyce minimalizmu. Ich cylindryczna forma pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Nowością są zawory ze sterowaniem w wylewce, które wzbogacają możliwości aranżacyjne kolekcji.

Zawory Kludi Bozz to doskonałe rozwiązanie do instalacji wodnych ze stałą temperaturą. Wypływ wody uruchamiany jest za pomocą intuicyjnego w obsłudze elementu sterującego, który umieszczono w wylewce. Konstrukcja zaworu gwarantuje ekonomiczne zużycie wody, nie przekraczające 4,5 l/min.

Oprócz charakterystycznego zaworu stojącego kolekcję Kludi Bozz wzbogaciły zawory ścienne do montażu podtynkowego, o wysięgu wylewki 110 mm lub 185 mm.

Wszystkie nowości cechuje uniwersalny, minimalistyczny design, w którym walory estetyczne łączą się z maksimum funkcjonalności.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: