Zewnętrzne lampy LED z czujnikiem zmierzchu

Seria zewnętrznych lamp Steinel XSolar czerpie energię ze słońca dzięki panelowi fotowoltaicznemu. Lampy wyposażone są w czujniki ruchu i zmierzchu.

Oprawa LED z panelem fotowoltaicznym Steinel XSolar, nowa pozycja w ofercie firmy LŁ, to stylowe i ekonomiczne źródło światła, przyjazne środowisku i niewymagające zasilania sieciowego. Wyposażona jest w czujniki ruchu i zmierzchu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości monokrystalicznego panelu, urządzenie niezwykle skutecznie pozyskuje energię słoneczną nawet w pochmurne dni. Jej efektywne wykorzystanie gwarantuje sześć diod LED, zapewniających strumień światła o sile 150 lm. Czujnik ruchu o kącie wykrywania wynoszącym 140 st. oraz zasięgu 8 m (przy wysokości montażu 1,8 m) zarejestruje każdy ruch w obrębie oświetlanego obszaru.

Oświetlenie LED: ekonomiczne i skuteczne

Oferowana przez firmę LŁ lampa Steinel XSolar oferuje szereg praktycznych oraz pomysłowych rozwiązań. Możliwość rozdzielnego montażu obracanych elementów zestawu pozwala umieścić panel fotowoltaiczny w najlepiej nasłonecznionym miejscu i zwrócić źródło zasilania w kierunku południowym.

Z kolei funkcja watt-o-matic pozwala na delikatne, całonocne podświetlenie terenu przy użyciu minimalnej mocy lampy. Przy długotrwałym braku słońca jednostka centralna nie pozwoli jednak włączyć oświetlenia bazowego, aby zachować możliwość uruchomienia oświetlenia wtedy, kiedy będzie to niezbędne, zwłaszcza w momencie wykrycia ruchu przez czujnik.

Pozyskana energia słoneczna jest gromadzona w najwyższej jakości akumulatorach, skonstruowanych przy użyciu materiałów gwarantujących długą i niezawodną pracę, nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Designerska obudowa stworzona została z wytrzymałych, odpornych na promieniowanie UV komponentów, zapewniających doskonały wygląd białej lub srebrnej oprawy przez długi czas użytkowania. Konstrukcja ma trzecią, najwyższą klasę ochronności oraz stopień szczelności na poziomie IP44.

Cena: od 679,00 zł netto

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.