Blaty kuchenne z serii Noble Collection

Firma Technistone, producent konglomeratów kwarcowych wprowadza na rynek Noble Collection - linię blatów konglomeratowych o szlachetnej kolorystyce i dużej odporności na uszkodzenia. Rysunkiem naśladują wygląd naturalnego marmuru.

Kamienne blaty, szczególnie te w jasnych odcieniach sprawiają, że pomieszczenie wydaje się przestronne i eleganckie, a także zyskuje na subtelności oraz lekkości. Seria blatów Noble Collection firmy Technistone to pięć wersji kolorystycznych: Noble Supreme White, Noble Carrara, Noble Botticino, Noble Calista i Noble Troya. Wszystkie odwzorowują wygląd marmuru, jego naturalne żyłkowanie i odcienie - od idealnej bieli po delikatne brązy. Najjaśniejszą wersją jest Noble Supreme White, a najciemniejszą Noble Troya z białymi, czarnymi i brązowymi motywami wkomponowanymi w szarobeżowe tło.

Konglomerat w kuchni, na podłodze i kominku

Blaty Technistone wytwarzane są z najwyższej jakości naturalnych materiałów: kwarcu, granitu oraz kawałków szkła, połączonych niewielką ilością żywicy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii surowce te tworzą wyjątkowo trwałe powierzchnie, spełniające oczekiwania współczesnych użytkowników. Materiał charakteryzuje się wysoką higienicznością, jest odporny na zaplamienia, zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Idealnie nadaje się do kuchni, gdzie może służyć jako powierzchnia robocza, ale sprawdzi się także jako posadzka do łazienki czy salonu. Można go również zastosować jako ciekawą okładzinę kominków oraz materiał na parapety.

Orientacyjna cena: 700-1100 zł netto/m2

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: