Otwornica diamentowa Ceramic do płytek i kamienia

Problemy w trakcie układania płytek ceramicznych pojawiają się, gdy trzeba wyciąć w płytkach otwory pod instalację elektryczną lub wodno-kanalizacyjną. Można je zrobić nowymi otwornicami diamentowymi firmy Wolfcraft.

Nowe diamentowe otwornice Ceramic marki Wolfcraft to świetne narzędzie do robienia otworów w płytach ceramicznych. Są niezwykle precyzyjne, wytrzymałe i - co ważne - proste w użyciu. Uproszczą i znacznie skrócą czas przygotowania posadzki lub ścian wyłożonych płytkami, naturalnym kamieniem czy gresem.

Otwornice diamentowe do ceramiki i kamienia

Krawędzie tnące otwornic Ceramic firmy Wolfcraft pokryte są wysokojakościowym diamentem przemysłowym, który umożliwia wiercenie w bardzo twardych materiałach. Korpus główny toczony jest z pełnego materiału, dzięki czemu zachowana jest precyzja pracy nawet w trakcie długiego użytkowania. Tego rodzaju konstrukcja umożliwia wiercenie otworów w glazurze, płytach z kamienia naturalnego, granitu oraz w kaflach. Otwornica pozwala już w 5 sekund wykonać otwór fi 65 mm (seria Ceramic do szlifierek kątowych).

Wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji gwarantują długą żywotność narzędzia - wykonanie 50 otworów fi 35 mm pokazało, że otwornica nie została zużyta i mogła być używana do dalszych prac. Dzięki temu znacznie zmniejsza się koszt wykonania jednego otworu.

Otwornice Ceramic firmy Wolfcraft dostarczane są w zestawie z gąbką, która zapobiega powstawaniu pyłu w trakcie wiercenia oraz umożliwia chłodzenie wodą. To jedno z rozwiązań zwiększających żywotność urządzenia.

Instalacje z otwornicą

Rozwiązanie marki Wolfcraft jest niezwykle przydatne przy montażu urządzeń sanitarnych oraz przy wykonywaniu otworów pod puszki prądowe, halogenowe oświetlenie podłogowe czy też podczas wykonywania otworów pod odpływy kanalizacyjne, rury wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania.

Otwornicę Ceramic wystarczy zamontować do wkrętarki akumulatorowej, aby rozpocząć precyzyjne przygotowania otworów. W ofercie są również otwornice przystosowane do pracy ze szlifierkami kątowymi. Rozpiętość średnicy od 18 mm do 83 mm pozwala dobrać wielkość niezbędną do średnicy rury, odpływu czy przewodu. Głębokość cięcia, w zależności od potrzeby, może wynosić 25 lub 45 mm.

Dostępne w ofercie LŁ, dystrybutora marki Wolfcraft, rozwiązanie pozwoli przygotować otwory w płytkach ceramicznych pod przewody, rury czy odpływy. Dzięki temu unikniemy nieestetycznych nierówności lub też popękanych płytek.

Ceny od 51,99 (średnica 18 mm) do 164,46 zł netto (średnica 83 mm)

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: