Ceramika sanitarna Touch 3

Kolejna wersja lubianej przez klientów ceramiki sanitarnej marki Disegno. W nowoczesnej i funkcjonalnej linii Touch 3 są bidety, umywalki i pisuar. Producent poleca kolekcję jako wyposażenie małych łazienek

Wzornictwo trzeciej wersji kolekcji Touch producent określa jako balans pomiędzy liniami prostymi a krzywymi. W geometryczne obrysy prostokątów bidetów oraz misek w.c. wpisano formy z zaokrąglonymi brzegami. Z kolei bryły umywalek w całości narysowano miękką linią, co dodaje im delikatności.

Wersja podwieszana i stojąca

Nową kolekcję włoski producent przygotował od razu w dwóch wersjach: podwieszanej i stojącej, praktycznie nie różnicując pomiędzy nimi gabarytów. Szeroka oferta umywalek oraz obecny w serii pisuar rozszerzają wachlarz możliwości zastosowania ceramiki Touch 3 o obiekty użyteczności publicznej (biura, restauracje, hotele).

W serii Touch 3 dostępne są następujące elementy:

- bidet oraz miska w.c. w wersji stojącej - oba elementy o wymiarach: 54 cm x 36 cm (dł. x szer.),

- bidet oraz miska w.c. w wersji podwieszanej - oba elementy o wymiarach: 53 cm x 36 cm,

- pisuar ścienny o wymiarach: 54,8 x 32,7 cm,

- trzy modele umywalek ściennych o szerokości 60, 70 i 80 cm z jednym otworem na baterię,

- umywalka stawiana, nablatowa o szerokości 60 cm, bez otworu na baterię,

- umywalka półblatowa o szerokości 60 cm, z jednym otworem na baterię.

Ceramika do małych łazienek

Wszystkie elementy serii Touch 3 wykonane są z ceramiki i dostępne wyłącznie w kolorze białym. Nowa kolekcja ze względu na kompaktowe gabaryty dedykowana jest do mniejszych łazienek, choć oczywiście równie dobrze sprawdzi się w pokojach kąpielowych.

Wyłącznym dystrybutorem marki Disegno na polskim rynku jest firma Coram Poland.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: