TOP 20 konkursu Malarz Roku Dekoral 2014

Zakończył się pierwszy etap konkursu Malarz Roku Dekoral - znamy już dwudziestu finalistów, czyli dwadzieścia najlepszych inwestycji 2014 roku.

Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń, prezentujących realizacje projektów budowlanych, w eliminacjach regionalnych do półfinału zakwalifikowało się 20 najlepszych inwestycji. Ich wykonawcy będą walczyć nie tylko o tytuł najlepszego profesjonalisty w Polsce, ale także o cenne nagrody, m.in. samochód VW Caddy.

Finaliści piątej edycji konkursu

To już piąta odsłona konkursu, której organizatorem jest Klub Dekoral Professional. Podczas jego trwania uczestnicy zaprezentowali inwestycje zrealizowane z wykorzystaniem produktów PPG Deco Polska dostępnych w sieci sklepów Centrum Dekoral Professional. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas finałowej gali.

Poniżej prezentujemy listę Wykonawców, którzy będą walczyć o tytuł "Malarz Roku Dekoral 2014" - zestawienie przygotowane jest według kolejności alfabetycznej nazwy inwestycji.

Codziennie na stronie www.malarz-roku.pl oraz www.facebook.com/MalarzRokuDekoral prezentowana jest jedna realizacja wraz z opisem i galerią zdjęć. Już wkrótce, za pośrednictwem Internetu, ruszy głosowanie na oficjalnej stronie konkursu.

- Arra-Color Wiesław Wojtczak - Drukarnia koło Poznania

- Atal S.A. - Apartamenty Nadwiślańska 11 w Krakowie

- Baza 10art&design Jacek Milewski - Pensjonat Siodło w Wilcze

- Budobratex Sp. z o.o. - Dworzec PKP w Legnicy

- Budownictwo i Nieruchomości Przemysław Broszkiewicz - Muzeum im. Stanisława Fischera w Bochni

- Espol Warszawa Sp. z o.o. - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy z Oddziałem Rehabilitacyjnym w Gryficach

- Hirsch Sp. z o.o. - TBS Stabłowice we Wrocławiu

- I.T. Trzaskowski Igor Wojciech Trzaskowski Handle i Usługi - Szkoła Podstawowa Nr 357 w Warszawie

- Irmex Usługi Ogólnobudowlane i Melioracyjne Opolski Mariusz - Szkoła Podstawowa Nr 357 w Warszawie

- Karolczak Group Sp. z o.o. - Fabryka Wełny Hotel&Spa w Pabianicach

- Kinga Serwis K. Tkacz Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Galeria Warmińska w Olsztynie

- Malarstwo-Tapicerstwo Piotr Branny - Firma Handlowa Ekkom (Hala Nord Flame) w Cieszynie

- PB Inter-System S.A. - Afrykarium we Wrocławskim ZOO

- Przedsiębiorstwo Budowlane Pagma-Bud Paweł Siminiak - Synergia Centrum Biznesowe, Budynek C w Łodzi

- Przedsiębiorstwo Budowlane TB Invest Tomasz Brzeziński - Wojewódzki Szpital Obserwacyjno- Zakaźny im. Św. Floriana w Bydgoszczy

- Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. - Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim

- S-Bud S.A. Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane - Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią w Gdańsku

- Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. - Hotel Grand Lubicz w Ustce

- Wodpol Sp. z o.o. - Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Krakowie

- Pekabud Kazimierz Perłowski Zakład Inwestycji Budownictwa - Zespół Szkół Techniczno- Rolniczych w Zwoleniu

Malarz Roku - nagroda publiczności

Dodatkowo inwestorzy mają szansę otrzymać tytuł "Malarza Roku Dekoral 2014 Publiczności". Internauci, którzy wezmą udział w głosowaniu oraz umotywują swój wybór komentarzem, będą mieli szansę na zdobycie atrakcyjnej nagrody przyznanej przez jury. Plebiscyt wyłoni pięć prac, które uzyskają największą liczbę punktów. Spośród nich podczas finałowej gali, zgromadzeni tam uczestnicy wybiorą Malarza Roku Dekoral 2014 Publiczności, na którego czeka nagroda ufundowana przez firmę Koelner- mówi Kamila Adamczyk-Fojt, Menedżer Promocji i Wsparcia Kanału Dystrybucji Trade w PPG Deco Polska, organizator konkursu. Dla Internautów również przygotowaliśmy upominek: malowanie wybranego pomieszczenia przez Malarza Certyfikowanego Dekoral to nagroda dla autora najciekawszego komentarza.

Finałowa gala konkursu i nagroda główna

Podczas finałowej gali poznamy laureatów trzech pierwszych miejsc konkursu. Wyłoni ich jury. Zwycięzca otrzyma tytuł "Malarz Roku Dekoral 2014", a inwestycja przez niego zrealizowana miano "Inwestycji Roku Dekoral 2014".

Najlepszy fachowiec w Polsce po zakończeniu gali odjedzie VW Caddy, który jest nagrodą główną w konkursie, ufundowaną przez Centrum Dekoral Professional. Za zajęcie II miejsca przyznana będzie nagroda w postaci profesjonalnej maszyny natryskowej od firmy Graco, a "brązowy medalista" otrzyma odkurzacz przemysłowy ufundowany przez firmę Flex - mówi Kamila Adamczyk.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.