Linia paneli podłogowych Impression

RuckZuck poszerza ofertę o nową linię paneli podłogowych marki Classen. Kolekcja Impression to to osiem dekorów, naśladujących kolor i fakturę drewna dębowego.

Panele Impression dostępne są w rozmiarze 1286 x 160 x 10 mm. Mają trójwymiarową fakturę powierzchni i odzwierciedlają naturalny rysunek słojów i włókien drewna. Dzięki temu ułożona z nich posadzka do złudzenia przypomina tę wykonaną z prawdziwego dębu. Impression mają czterostronną V-fugę na krawędziach paneli, która wzmacnia efekt naturalności.

Nowe podłogi są solidne i trwałe. Mają grubość 10 mm i są objęte 30-letnią gwarancją w pomieszczeniach mieszkalnych. Można je stosować także w przestrzeni publicznej. Wysoka klasa ścieralności AC5 oznacza dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania czy zadrapania.

Kolory paneli podłogowych

Dekory nowej kolekcji to Dąb Bilbao, Dąb Alicante, Dąb Altea, Dąb Oviedo, Dąb Bassano, Dąb Santana, Dąb Grenada oraz Dąb Marbella. Znajdują się wśród nich zarówno jasne, jak i ciemne odcienie beżu, brązu, a także szarości, dzięki czemu panele te sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, ale też tych aranżowanych w stylu klasycznym.

- Produkty z kolekcji Impression dedykujemy wymagającym klientom, którzy cenią sobie wysoką jakość, komfort użytkowania oraz niepowtarzalność wzorów. Podwyższone parametry wytrzymałości, antystatyczna powłoka i łatwy montaż dzięki systemowi Megaloc, zagwarantują funkcjonalność, zaś szeroka gama dekorów pozwoli na aranżację nowoczesnego wnętrza według indywidualnej, nawet najbardziej oryginalnej wizji - mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu RuckZuck.

Sugerowana cena detaliczna: 66,90 zł/m2

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: