Panele ścienne Wall Key

Akademia sztukaterii wprowadziła do oferty panele ścienne do indywidualnej aranżacji ścian. Kolekcja paneli Wall Key to lekkie, kompaktowe i łatwe w montażu elementy, które można zestawiać ze sobą na ścianie w różnych konfiguracjach.

W skład kolekcji paneli ściennych wchodzi sześć różnorodnych paneli. Wykonano je z trwałego poliuretanu: Icon, Liquid, Cube, Domino, Wave oraz Bump. Zaprojektowane zostały przez cenionych designerów - Martina Bogaersa oraz Michaëla Bihaina - i umożliwiają stworzenie indywidualnych i oryginalnych wnętrz.

Boczne krawędzie paneli ściennych zeszlifowano dla perfekcyjnego wykończenia i zniwelowania widoczności łączeń niezależnie od sposobu montażu (w pionie, poziomie lub na skos). Biała matowa farba podkładowa gwarantuje optymalną przyczepności warstwy wykończeniowej w dowolnym kolorze - panele można pomalować na dopasowaną do wnętrza barwę.

Panele ścienne w modnym stylu

Akademia sztukaterii inspiruje do wykorzystania kolekcji paneli ściennych Wall Key w jednym z trzech modnych w tym sezonie stylów: Pure, Natural i Fun. Pierwszy z nich tworzy efekt prostoty i elegancji, szczególnie przy zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia, które wyeksponuje trójwymiarowość paneli. Drugi nawiązuje do natury - wystarczy sięgnąć po panele o strukturze przypominającej skały, fale lub korę drzewa (Liquid, Wave); najlepiej pomalować ścianę w kolorach ziemi. Styl Fun to propozycja dla odważnych, zabawa wielowymiarowością i kontrastami. Podkreślenie graficznych wzorów np. paneli Icon intensywnym kolorem lub kombinacją kolorów daje ciekawe złudzenia optyczne.

Proponowane aranżacje są tylko propozycjami i inspiracją. Nie wyczerpują możliwości aranżacyjnych paneli ściennych; efekt zależy tylko od wyobraźni. - Warto zindywidualizować swoje wnętrze -mówi Anna Rejniak, właścicielka Akademii sztukaterii. - Ściana może grać we wnętrzu pierwszoplanową rolę.

Ceny paneli ściennych Wall Key (brutto): 169 zł (Liquid, Wave, Cube) lub 197 zł (Icon, Domino, Bump) - za sztukę

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: