Brodziki prysznicowe z serii Aeron

Marka Roca poszerzyła ofertę o serię brodzików prysznicowych Aeron. Nowe produkty dostępne są w trzech różnych kształtach i aż 16 rozmiarach. Brodziki można zamontować równo z podłogą.

Nowe brodziki prysznicowe zdecydowanie zwiększają możliwości urządzenia przestrzeni łazienki. Dzięki nim planowanie strefy prysznicowej staje się o wiele łatwiejsze. Nowe brodziki prysznicowe są dostępne w wersji kwadratowej, prostokątnej i o kształcie 1/4 koła. Mają też różne rozmiary, co pozwala na niemal dowolną aranżację strefy natryskowej w łazience.

Płaski brodzik prysznicowy

Nowoczesny, płaski brodzik można zabudować równo z podłogą, co sprawia, że likwiduje się barierę dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zamontowany w ten sposób brodzik optycznie powiększa przestrzeń, niwelując zbędne podziały. Z wejściem pod prysznic nie będą mieć problemu najmłodsi oraz osoby z ograniczoną, z różnych powodów, sprawnością ruchową.

Odporny brodzik prysznicowy z konglomeratu

Brodzik prysznicowy Aeron, podobnie jak inny brodzik marki Roca, Terran, został wykonany z innowacyjnego materiału Stonex. Konglomerat powstaje na bazie połączenia składników mineralnych, czyli rozdrobnionych skał dolomitowych oraz wysokiej czystości żywic poliestrowych. Takie zestawienie pozwala uzyskać materiał o wysokim stopniu plastyczności, a efektem jest możliwość tworzenia nieograniczonej ilości kształtów oraz wzorów - w tym wypadku brodzików prysznicowych. Stonex jest ponadto odporny na plamy oraz promienie UV. Jest też estetyczny i dobrze sprawdza się w użytkowaniu.

Nowe brodziki Roca Aeron są odporne na ścieranie, a ich gładka powierzchnia pozwala na utrzymanie czystości bez specjalistycznych środków oraz dużych nakładów czasu. Są dostępne w klasycznym, białym kolorze.

Syfon o dużej przepustowości

Polecany do nowych brodzików prysznicowych płaski syfon ma dużą przepustowość wody. To szczególnie ważne, bo brodzik zlicowany z podłogą bez odpowiedniego syfonu może stać się przyczyną powodzi w łazience. Rozwiązanie Roca sprawia, że jako część zestawu natryskowego można wybrać również deszczownicę - syfon z powodzeniem poradzi sobie z odpływem strumienia wody. Syfon Roca został wyposażony w technologię łatwego dostępu do jego środka od góry pomaga w bezproblemowym utrzymaniu czystości.

Razem z kabinami Roca z serii Metropolis, City-N i Town, a także drzwiami do wnęki Town tworzy nowoczesny, kompletny zestaw prysznicowy.

Ceny brodzików prysznicowych z serii Aeron:

- modele 1/4 koła (rondo) to przedział od 840 zł (80 x 80 cm) do 880 zł (90 x 90 cm) netto

- modele kwadrat: od 840 zł (80 x 80 cm) do 900 zł (90 x 90 cm) netto

- modele prostokąt: od 822 zł (100 x 70 cm) do 1 431 zł (160 x 90 cm) netto

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: