Systemy natryskowe z bateriami termostatycznymi Formentera i Icon

Systemy natryskowe marki Teka wyposażone są w baterie termostatyczne z blokadą bezpieczeństwa i systemem anti-scale.

Systemy natryskowe Teka z bateriami termostatycznymi zamieniają łazienkę w komfortowe spa. Mają duże głowice i dają przyjemny strumień wody. Nie grozi nam poparzenie gorącą wodą - zabezpieczeniem baterii termostatycznych jest blokada bezpieczeństwa 38 st. C i system Cold Touch. Główki natryskowe czyści się szybko i łatwo z osadu - wystarczy lekko nacisnąć otwory wylotowe w główce prysznicowej, aby usunąć kamień. Kolejną zaletą baterii prysznicowych Teka jest przycisk ECO, który ogranicza przepływ wody, co daje konkretne oszczędności, a nie zmniejsza komfortu kąpieli.

Producent zadbał też o dopracowane wzornictwo i najwyższą jakość wykonania.

W ofercie pojawiły się dwa nowe systemy prysznicowe - Formentera i Icon - a dostępny wcześniej - MT Plus - zyskał nową wersję.

System natryskowy Formentera

System natryskowy Formentera z dużą, kwadratową głowicą górną o wymiarach 27,9 cm x 27,9 cm. Długość drążka natryskowego można dostosować do swoich potrzeb. Górna głowica natryskowa i rączka natryskowa mają system anti-scale zapobiegający osadzaniu się kamienia. System Cold Touch powoduje, że korpus baterii pozostaje chłodny, a ryzyko oparzenia jest ograniczone do minimum. Baterię wyposażono także w blokadę bezpieczeństwa 38 st. C oraz przycisk ECO. Bateria termostatyczna w komplecie.

Cena systemu natryskowego Formentera: 2 499 zł

System natryskowy Icon

System natryskowy Icon z baterią termostatyczną i kolumną natryskową o wysokości 114,5 cm ma oryginalną, owalną, górną głowicę natryskową o wymiarach 34 x 22 cm. Górną głowicę i rączkę natryskową wyposażono w system anti-scale. Zestaw ma też zabezpieczenie Cold Touch i blokadę bezpieczeństwa 38 st. C. Przycisk ECO pozwala oszczędzać wodę.

Cena systemu natryskowego Icon: 2 999 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: