Zszywacz elektryczny Bosch PTK 14 EDT

Nowy zszywacz akumulatorowy Bosch jest precyzyjny i ma dużą moc. Co wyjątkowe, to elektronarzędzie można wykorzystać zarówno do wbijania zszywek, jak i gwoździ.

Nowy zszywacz Bosch PTK 14 EDT ma wyjątkową zaletę - daje możliwość wbijania zarówno zszywek, jak i gwoździ. Uniwersalny magazynek pozwala na przechowywanie gwoździ w narzędziu, ich łatwe doładowanie czy szybką wymianę. Zszywacz ma specjalny wskaźnik, który informuje użytkownika o stanie magazynka - pokazuje ilość przechowywanych w danym momencie zszywek i gwoździ. To idealny produkt dla wszystkich miłośników majsterkowania oraz tych, którzy samodzielnie wykonują różnorodne naprawy domowe.

Zszywacz elektryczny z funkcją DuoTac

Funkcja "DuoTac" wyróżnia nowy zszywacz spośród innych produktów na rynku. Daje możliwość wbicia dwóch zszywek w jednym czasie, zapobiega również rozrywaniu delikatnych materiałów czy folii. Aby ją włączyć, wystarczy przesunąć przycisk zamieszczony na przodzie narzędzia.

Zszywacz do różnych materiałów

Zszywkami (w rozmiarze do 14 mm) łatwo i precyzyjnie można połączyć drewno, materiały izolacyjne, folię, tkaniny czy tapety tekstylne. Zszywacz można wykorzystać także przy projektach dekoracyjnych i renowacyjnych, np. do wymiany obicia starego krzesła. PTK 14 EDT znajdzie swoje zastosowanie także w pracach wymagających wbijania gwoździ: szybko i bezproblemowo można go wykorzystać przy naprawie mebli, izolacji dachu czy łączeniu ze sobą różnego rodzaju materiałów, jak skóra, drewno czy tektura.

Bosch PTK 14 EDT umożliwia pracę zarówno z miękkim, jak i twardym drewnem. Dzięki 6-stopniowej regulacji siły uderzenia można kontrolować moc narzędzia w zależności do materiału, z jakim aktualnie się pracuje. Aby wbić zszywkę albo gwóźdź, wystarczy przyłożyć zszywacz do danej powierzchni i nacisnąć jego spust. Takie dwuetapowe korzystanie z elektronarzędzia, nazywane systemem Push+Release, pozwala na niezwykle precyzyjną pracę oraz zapobiega przypadkowemu i niekontrolowanemu wbijaniu zszywek i gwoździ.

Sugerowana cena sprzedaży brutto to 489 zł.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Agora SA