Nowość w ofercie Galeco: rynna kwadratowa

Powlekana czterema warstwami ochronnymi stal, wykorzystana do produkcji systemów rynnowych Galeco, to gwarancja dużej wytrzymałości i odporności na zmienne warunki atmosferyczne. Jakość wykonania systemów Galeco STAL oraz sposób ich montażu to kolejne atuty, które od lat zdobywają uznanie w oczach wymagających klientów. Teraz Galeco proponuje coś jeszcze: wśród systemów stalowych pojawiła się nowość - rynna o kwadratowym profilu, będąca odpowiedzią na wyzwania współczesnego budownictwa.

Minimalizm nowoczesnej architektury, przejawiający się w prostych formach, przejrzystej geometrii i stonowanej kolorystyce, wymaga rozwiązań funkcjonalnych idących w parze z założeniami estetycznymi budynku. System rynnowy, będący nieodłączną częścią każdego domu jednorodzinnego, budynku przemysłowego, czy budownictwa wielorodzinnego, powinien także wpisywać się w te założenia. Oparty na kwadratowym profilu rynny i rury spustowej nowy system Galeco STAL2 to rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych.

Nowoczesna forma

Dedykowana systemowi maskownica podsufitkowa zasłania przednią część rynny, dając efekt gładkiego wykończenia okapu. Dzięki temu dom zyskuje nowoczesny, estetyczny wygląd, jego użytkownicy zaś mogą korzystać z doskonałego rozwiązania funkcjonalnego. - Zatrzaskiwana na haki doczołowe maskownica jest elementem, który może zostać w każdej chwili zdemontowany, chociażby w celu przeprowadzenia prac konserwatorskich. Dzięki wyprofilowaniu dolnej części maskownicy w kształt listwy J, dostępnej w systemie Galeco DECOR, możliwe jest łatwe wsunięcie panelu podbitki dachowej i uzyskanie efektu prostego, minimalistycznego okapu - wyjaśnia Magdalena Gardyła z firmy Galeco. Kwadratowy profil posiadają także rury spustowe, prowadzone na zewnątrz elewacji. Geometryczna forma czyni z nich dyskretny element dekoracyjny, świetnie komponujący się z całością bryły nowoczesnego budynku.

Geometryczna funkcjonalność

System rynnowy Galeco STAL2 dostępny jest w wymiarach 125/80X80, które idealnie sprawdzą się w budynkach różnego typu - począwszy od budownictwa jednorodzinnego, na małych obiektach przemysłowych skończywszy. Innowacyjny kształt profilu rynny i rury spustowej to nie tylko atut estetyczny nowego systemu Galeco. Dzięki kwadratowemu profilowi rynny, system Galeco STAL2 jest bardziej wydajny niż dostępne na rynku konkurencyjne systemy o zbliżonych wymiarach. Obok rynny (4 mb) i rury spustowej w skład systemu wchodzą: dedykowana maskownica podsufitkowa, hak doczołowy i łącznik doczołowy, hak nakrokwiowy, odpływ, łuki 90°: zewnętrzny i wewnętrzny, zaślepki: lewa i prawa, mufa, kolano 72° i obejma.

- Najwyższa jakość materiałów i technologii wykonania systemów stalowych Galeco zapewnia ich efektywne, bezawaryjne działanie - potwierdzeniem tego jest 35-cio letnia gwarancja, którą udzielmy. Obok doskonałej funkcjonalności, stawiamy także na dobry, współczesny design, chcąc odpowiadać na bieżąco na zmieniające się potrzeby naszych klientów. System Galeco STAL2 to nasza propozycja dla inwestorów i architektów poszukujących świetnych parametrów i nowoczesnych rozwiązań formalnych - dodaje Magdalena Gardyła z firmy Galeco.

System Galeco STAL2 będzie dostępny w sprzedaży od marca tego roku.

Więcej informacji na stronie www.galeco.pl .