Odpływ liniowy CleanLine pod prysznic

Odpływ liniowy Geberit CleanLine do pryszniców na poziomie podłogi. Jest elegancki i praktyczny, gwarantuje też niezawodność instalacji.

Geberit rozszerza ofertę o nowe odpływy liniowe CleanLine. Eleganckie, łatwe w instalacji i dopasowaniu długości produkty pasują do prawie każdej przestrzeni. Rozwiązuje też problemy z czyszczeniem odpływów, które zdarzają się w wielu tradycyjnych odpływach prysznicowych.

Odpływ liniowy w różnych wersjach

Odpływ prysznicowy firmy Geberit jest dostępny w wersjach z różnymi profilami i powierzchniami. Do wyboru są warianty ze wzorami CleanLine20 i CleanLine60. Odpływy prysznicowe ze szczotkowanej stali szlachetnej są oferowane w trzech wariantach wzorniczych i dostępne w długościach od 30 do 90 cm lub od 30 do 130 cm. Dla optycznego podkreślenia charakteru liniowego fazowania na brzegach są ciemne lub polerowane. Dzięki temu odpływy komponują się zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi płytkami terakoty.

Odpływ liniowy: perfekcyjne dopasowanie

Nowy odpływ firmy Geberit można dokładnie i łatwo dopasować do żądanej długości podczas montażu w kabinie prysznicowej. Zwarty kształt głównego korpusu umożliwia montaż bezpośrednio przed ścianą lub w dowolny sposób na podłodze. Dzięki temu odpływ liniowy Geberit CleanLine spełnia wszelkie wymagania budowlane zarówno w nowych, jak i remontowanych łazienkach. Całkowicie odizolowany akustycznie korpus główny odpływu jest dostępny w dwóch wysokościach: do montażu w podłodze o wysokości od 90 do 200 mm, stosowany zwykle w nowo budowanych łazienkach, a także do niskich konstrukcji podłóg od 65 do 90 mm, który nadaje się także do łazienek przeznaczonych do remontu.

Trwałe i bezpieczne uszczelnienie

Jednym z największych wyzwań w przypadku pryszniców na poziomie podłogi jest trwałe uszczelnienie. Odpływ liniowy CleanLine ma fabrycznie zamontowaną i zintegrowaną z odpływem folię uszczelniającą, co zapewnia dokładne i pewne uszczelnienie. Glazurnik musi tylko dopasować folię do uszczelnienia podłogi. Odpływ prysznicowy został sprawdzony z 18 systemami uszczelniającymi i w różnych typach pryszniców.

Odpływ liniowy: łatwy do zamontowania i czyszczenia

Prostokątny korpus podstawowy to ułatwienie dla glazurnika i osoby wylewającej posadzkę. Prostokątny materiał izolacyjny i terakotę można bez trudu połączyć z odpływem. Montaż jest prosty i odbywa się podczas tradycyjnej instalacji rozwiązań odwodnień na równi z podłogą. Szczególna zaleta odpływu liniowego Geberit CleanLine - kompensata tolerancji na budowie następuje dopiero podczas układania terakoty przy odpływie prysznicowym, gdyż jest on montowany w jastrychu. Zanurzenie w podłodze odbywa się przy tym jedynie w niewielkim stopniu.

Odpływ liniowy Geberit CleanLine jest wyjątkowo łatwy w konserwacji. Dzięki nowemu kształtowi w korpusie głównym nie zbiera się brud, a odpływ jest łatwo dostępny i można go bez problemu wyczyścić. Zintegrowany wkład grzebieniowy można wyjąć jedną ręką i bez trudu wyczyścić.

Asortyment odpływów liniowych Geberit CleanLine składa się z dwunastu artykułów, które można dowolnie łączyć i stosować w różnorodny sposób w zależności od potrzeb.

Cena netto wpustu odpływu liniowego Geberit do natrysków - ok. 680 zł

Cena netto rynny zbiorczej CleanLine20 odpływu liniowego Geberit do natrysków - ok. 980 zł

Czytaj też, jak zamienić wannę na natrysk z płaskim brodzikiem?

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.