Baterie umywalkowe Talis Select uruchamiane przyciskiem

W linii baterii umywalkowych Talis Select użyta została technologia Select. Strumień wody włączany jest i wyłączany poprzez naciśnięcie przycisku. To szczególnie wygodne, gdy mamy np. namydlone ręce - wystarczy użyć wierzchu dłoni lub przedramienia, a cała bateria pozostaje czysta.

Technologia Select, w która są wyposażone baterie umywalkowe Talis Select jest czysto mechaniczna. Zasada jej działania opiera się na specjalnym mieszaczu, który umożliwia regulację temperatury wody oraz włącza i wyłącza jej przepływ poprzez przycisk. Zastosowanie tego rozwiązania nie wymaga zasilania elektrycznego ani instalacji żadnych dodatkowych urządzeń pod umywalką.

Kolekcja baterii Talis Select powstała we współpracy ze studiem projektowym Phoenix Design. Bateria jest dostępna w dwóch wersjach: ze spłaszczoną lub okrągłą wylewką. Intuicyjne oznaczenia pozwalają na łatwą obsługę. Dzięki kolekcji Talis Select, cała łazienka od prysznica poprzez termostaty aż po baterie umywalkowe, może być wyposażona w produkty Hansgrohe Select.

Baterie Talis dostępne są w wersjach o różnej wysokości, dopasowanych do typów umywalek. Dzięki temu bateria i umywalka współgrają ze sobą nie tylko estetycznie, ale także w kwestii wygody użytkowania.

Baterie umywalkowe, które oszczędzają wodę

Baterie Talis Select wyposażone są w technologię Hansgrohe EcoSmart. Zastosowany w bateriach perlator ogranicza przepływ wody do około 5 l/min - bez utraty komfortu strumienia. Woda wypływająca z baterii jest napowietrzana, dzięki czemu tworzy łagodny i obfity strumień, co sprawdza się doskonale przy myciu rąk. Dzięki rozwiązaniu Select - strumień wody wyłącza się błyskawicznie, co także ma wpływ na ogólne oszczędności.

Baterie Talis Select są również dostępne w wersji z funkcją CoolStart - kiedy uchwyt ustawiony jest pośrodku, z wylewki leci tylko zimna woda; gorąca, gdy przekręcimy uchwyt w lewo. Technologia CoolStart zapobiega napełnianiu rur gorącą wodą, a co się z tym wiąże - zmniejszają się rachunki za ciepłą wodę.

Ceny baterii: Talis Select E 110 - 630 zł netto, Talis Select S 100 - 756 zł netto

Zobacz też, jak oszczędzać wodę

Zobacz wideo

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.