Fornirowane podłogi Par-ky

Firma Domino włączyła do swojej oferty belgijskie podłogi fornirowane Par-ky z wierzchnią warstwą prawdziwego drewna. Kolekcja to pięć linii wzorniczych.

Par-ky to podłogi fornirowane, łączące ciepło naturalnego surowca z zaletami podłogi laminowanej. Deski Par-ky mają specjalną warstwową budowę, a ich górna część stworzona została z prawdziwego drewna. Usłojenie, rysunek oraz wybarwienie każdej klepki jest unikalne - tak jak w naturze. Dzięki temu, że wierzchnia warstwa wykonana jest z naturalnego surowca, podłogi Par-ky są ciepłe i przyjemne w dotyku.

Podłoga drewniana w cenie paneli laminowanych

W ofercie firmy Domino, dystrybutora podłóg, znalazło się pięć wyjątkowych kolekcji, różniących się wybarwieniem oraz rozmiarami. Seria Twist+ została stworzona z myślą o miłośnikach klasycznej i eleganckiej jodełki. Linia Deluxe+ to propozycja dla wymagających użytkowników, którzy oczekują od materiałów wykończeniowych ponadprzeciętnej trwałości, a także luksusowego wzornictwa. Egzotyczne odcienie znajdziemy w kolekcji Sound+. Kolekcja Pro przeznaczona jest dla tych, którzy szukają podłóg drewnianych dobrej jakości, ale w cenie podłogi laminowanej. Seria Lounge dzięki wysokiej wytrzymałości i odporności na ścieranie sprawdzi się nawet w przestrzeniach publicznych, o dużym natężeniu ruchu.

Podłogi dostępne są w trzech wersjach wykończeniowych: szczotkowanej, ciętej poprzecznie oraz szlifowanej. Niezależnie od wybarwienia, sposobu wykończenia czy rozmiaru deski, każda z podłóg Par-ky jest jedyna w swoim rodzaju - tak jak odciski palców!

Podłoga trwalsza od litego parkietu

Zewnętrzna powłoka podłóg Par-ky wykonana jest z naturalnego drewna, natomiast ich środek stworzono z ultrawytrzymałej płyty HDF oraz ośmiu warstw utwardzanego lakieru, dzięki czemu podłogi są niebywale odporne na uderzenia i trwalsze niż lity parkiet. Technologia utwardzania DSI sprawia, że górna warstwa staje się ekstremalnie wytrzymała. Poza wyjątkową trwałością, podłogi Par-ky są także higieniczne - każda faza pomiędzy deskami jest zabezpieczona środkiem antybakteryjnym, co uniemożliwia gromadzenie się w nich bakterii i roztoczy. Dzięki zastosowaniu w procesie produkcji bezrozpuszczalnikowych lakierów, bejc wodnych oraz klejów pozbawionych lotnych związków organicznych, jakość powietrza w pomieszczeniach z zainstalowaną podłogą Par-ky jest lepsza niż w przestrzeniach z tradycyjnym pokryciem.

Podłogi Par-ky można stosować na ogrzewaniu podłogowym. Montaż desek jest niezwykle prosty i intuicyjny (system montażu na zamek typu Uniclick). Konserwacja i utrzymanie podłóg jest tak proste jak ich montowanie. Wystarczy regularnie przecierać je specyfikami do pielęgnacji podłóg drewnianych lub środkami polecanymi przez producenta.

Ceny podłóg fornirowanych Par-ky:

Kolekcja Pro: od 134,90zł/m2 (zbliżone do cen dobrej jakości paneli laminowanych)

Kolekcja Twist+: od 229,90 zł/m2

Kolekcja Deluxe+: od 244,90 zł/m2

Kolekcja Sound+: od 214,90 zł/m2

Kolekcja Lounge+: od 164,90 zł/m2

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: