Farby do wnętrz: trendy 2015 według marki Magnat

Marka Magnat przygotowała na 2015 zestaw kolorystycznych inspiracji. Zestawienia i kolory pogrupowane są w kilka stylistycznych kolekcji.

Marka Magnat ma wśród swoich produktów nie tylko farby, ale też produkty do tworzenia struktur dekoracyjnych. W inspiracjach na 2015 wykorzystano i jedne, i drugie.

Trend Galaktyka to stonowane, wysublimowane barwy, świetliste odcienie i nieoczekiwane zestawienia. Trend Przebudzenie ma za zadanie podkreślać radość życia - kolory są jasne, odważne, zestawienia często kontrastowe, ale całość jest lekka i eteryczna. Kolejnym trendem jest Eko Organic Design - tu stawiamy na barwy naturalne, zarówno kamieni, drewna, wody, jak i roślin. Dla spragnionych koloru marka przygotowała trend Oto kolor - czyli takie zestawienia, które pozwalają intensywnym, nasyconym odcieniom farb wybić się na pierwszy plan. Duża dawka energii!

Ściany dekoracyjne z Magnatem

W kolekcji marki Magnat jest niemal 60 odcieni, które możemy zastosować do osiągnięcia efektu zaproponowanego przez stylistów marki lub takiego, który podpowiada nam wyobraźnia. Do wyboru mamy też aż 14 systemów dekoracyjnych, które pozwalają nadać ścianie nie tylko ciekawą barwę, ale i strukturę. Niektóre z nich pozwalają osiągnąć efekt stiuku, inne naturalnego kamienia, inne powodują, że ściana wzbogaca się o perłowy lub metaliczny blask.

Orientacyjne ceny farb i struktur dekoracyjnych

Farba Magnat Ceramic: cena 68,78 zł/opakowanie 2,5 l

Struktury dekoracyjne Magnat Style:

- Micatto Magnat Style: 169,90 zł netto (opakowanie 8 kg)

- Beton Magnat Style: 74,10 zł netto (opakowanie 3 kg); 213,70 zł netto (opakowanie 10 kg)

- Stiuk Wenecki Magnat Style: 105,72 zł netto (opakowanie 6 kg)

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.