Tarasowe drzwi zintegrowane z roletami i moskitierami

Firma Centor proponuje balkonowe drzwi zintegrowane - w jednym systemie drzwiowym profile i przeszklenia połączono od razu z moskitierami i roletami. Rozwiązanie uzyskało prestiżową nagrodę red dot.

Tarasowe drzwi zintegrowane Centor dobrze komponują się z nowoczesną architekturą. Pozwalają otworzyć wnętrza na otoczenie, ale jednocześnie mogą chronić prywatność mieszkańców i stanowić barierę dla owadów. Zintegrowanie w jednym systemie drzwi, moskitier, rolet i okuć sprawia, że nic nie zakłóca form stworzonych przez architekta, a domownicy mogą cieszyć się możliwością kontaktu z naturą bez żadnych kompromisów.

Drzwi tarasowe Centor dostępne są jako składane, rozwierane dwuskrzydłowe lub pojedyncze, a także przesuwne. Profile od zewnątrz zabezpieczone są aluminium, od wewnątrz dostępne są różne wykończenia drewna.

Zintegrowane rolety i moskitery

Przy drzwiach zintegrowanych Centor nie są potrzebne ciężkie zasłony i staroświeckie firanki. W systemie drzwiowym Centor użytkownicy mają do dyspozycji rolety, zarówno rozpraszające światło, jak i zaciemniające. Rolety są dostępne w trzech wzorach, z których każdy dostępny jest nawet w dziesięciu kolorach. Podobnie jak same drzwi, rolety poruszają się horyzontalnie, co ułatwia ich wygodne zamykanie i otwieranie. W pełni zintegrowano je z ramami, więc są niewidoczne, gdy je rozsuniemy.

Podobnie rzecz ma się w wypadku moskitier. Dostępne są w dwóch wersjach, z siatką o standardowym lub gęstszym splocie. Korzystając z rozwiązań firmy Centor, nie trzeba rezygnować z estetyki i z wygody codziennego użytkowania okien. Ochrona przed insektami jest skuteczna, a same moskitiery estetyczne, trwałe i również dyskretnie ukryte - jeśli nie potrzebujemy z nich akurat korzystać.

Również okucia w drzwiach są tak zaprojektowane i zamontowane, aby były niemal całkowicie niewidoczne.

System drzwiowy firmy Centor jest idealnym rozwiązaniem tam, gdzie projektant i inwestor chcą osiągnąć pełną harmonię nowoczesnej architektury i jej otoczenia.

Każde drzwi Centor są wykonywane na wymiar określony przez klienta i są indywidualnie dopasowywane, a także indywidualnie wyceniane.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: