Nowe odcienie farb do wnętrz Designer Colour

W kolekcji Beckers Designer Colour pojawiły się dwa nowe kolory - Red Deluxe i Silver Pearl. Nowe farby dają nowe możliwości stylizowania i malowania wnętrz.

Odpowiednio dobrane odcienie to efektowny wygląd wnętrza, sposób na podkreślenie elementów wystroju i architektury. Jednak kolory to nie coś więcej niż kwestie estetyczne. Barwy odzwierciedlają też uczucia i emocje i decydują w dużym stopniu o tym, jak w danym wnętrzu będziemy się czuli.

W kolekcji Beckers Designer Colour są kolory idealne do każdego stylu aranżacji - klasycznie eleganckiego, nowocześnie minimalistycznego, romantycznego czy rustykalnego. Dwa nowe odcienie - Red Deluxe i Silver Pearl - powiększają możliwości niebanalnych rozwiązań kolorystycznych. Głęboki Red Deluxe jest elegancki i zmysłowy, może stać się najbardziej wyrazistym elementem całej stylizacji. Subtelny Silver Pearl świetnie sprawdzi się w naturalnych aranżacjach, ale ciekawie wypadnie też w zestawieniu z żywymi, intensywnymi odcieniami.

Kolekcja Beckers Designer Colour składa się z 57 gotowych kolorów.

Nowoczesna farba do malowania wnętrz

Beckers Designer Colour to nie tylko atrakcyjna kolekcja kolorów, ale też gwarancja doskonałej jakości wymalowań. Farba jest bardzo wydajna, dobrze kryje malowane powierzchnie oraz szybko schnie, tworząc zmywalne powłoki o matowym stopniu połysku. Charakteryzuje się także wysoką trwałością koloru.

Farby z kolekcji Beckers Designer Colour są polecane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne (PTA) i nie zawierają Lotnych Związków Organicznych (zero LZO).

Charakterystyka farby Designer Colour:

- farba matowa

- wydajność do 16 m2/l

- czas schnięcia ok. 2 h

- opakowanie 2,5 l lub 5 l

Cena farby Beckers Designer Colour: ok. 75 zł/2,5 l

Więcej o: