Kolekcja kostek szlachetnych Decco Monocolor

Nowa linia kostek betonowych Libet Decco Monocolor jest zróżnicowana pod względem kształtów i rozmiarów. Jednak wszystkie elementy oparte są na dwóch kontrastowych kolorach: pergaminowej bieli i odcieniu antracytowym.

Uniwersalne połączenie czerni i bieli stało się inspiracją dla firmy Libet do stworzenia najnowszej kolekcji kostek szlachetnych Decco Monocolor. Wśród produktów tej linii znalazły się betonowe kostki o sprawdzonych kształtach: Stream Line, Iberia, Quadra, Stone Road i Vertigo, a także zupełnie nowe pozycje: Innovatio, Cadena Eco, Vertigo Lungo oraz Pepito.

Kostka betonowa jak szachownica

Najnowsza kolekcja betonowych kostek Libet Decco Monocolor bazuje na kontrastowym zestawieniu ciemnego oraz jasnego koloru. To stylowe i ponadczasowe rozwiązanie, które umiejętnie zastosowane na nawierzchniach wokół domu pozwala uniknąć stylistycznego chaosu. Jednocześnie bogactwo kształtów i rozmiarów kostek betonowych sprawia, że można z nich tworzyć zróżnicowane kompozycje. Kostki z kolekcji Libet Decco Monocolor można dowolnie łączyć ze sobą i zestawiać.

Płyty, kostki i elementy o nieregularnym kształcie

Elementy z kolekcji można wykorzystać do różnych nawierzchni i przy tworzeniu aranżacji w różnych stylach. Prostokątna płyta Innovatio o strukturze szczotkowanego betonu i wymiarach 20x80 cm znakomicie sprawdzi się w modernistycznym i industrialnym otoczeniu. Filigranowa kostka Pepito o bokach 10x10 cm jest alternatywą dla kostek granitowych. Warto ją połączyć np. z przypominającymi staromiejski bruk elementami Stone Road czy też prostą kostką Quadra o wymiarach 10x10x8 cm.

Nowa kolekcja zawiera w sobie nie tylko produkty o prostych, regularnych kształtach, ale również elementy inspirowane naturą. Przykładem jest nowość w postaci czterech odmiennych form modelu Cadena Eco.

Pełne i ażurowe produkty do wykończenia nawierzchni

W kolekcji Decco Monocolor są produkty pełne i ażurowe. Doskonale ze sobą współgrają i umożliwiają tworzenie ciekawej powierzchni. Aby osiągnąć jak najbardziej naturalny efekt, wystarczy wypełnić wolne powierzchnie wypełnić trawą lub niewielkimi kamieniami; w ten sposób możemy stworzyć powierzchnię biologicznie czynną - każdy z ażurowych elementów ma duże odstępniki, które doskonale odprowadzają wodę do gruntu.

Decco Monocolor to nie jedyna nowość Libetu. W tym sezonie pojawiło się ponad 70 nowych, ciekawych produktów: płyt, kostek, palisad i innych betonowych elementów dedykowanych przydomowej przestrzeni.

Przykładowe ceny elementów z kolekcji Libet Decco Monocolor:

Kostka Pepito, wymiary 10x10x8 cm: cena brutto: 76,26 zł/m2

Kostka Innovatio w kolorze antracytowym, wymiary 20x80x8 cm: cena brutto 159,90 zł/m2

Kostka Innovatio w kolorze pergaminowej bieli, wymiary 20x80x8 cm: cena brutto 166,05 zł/m2

Kostka Cadena Eco w kolorze antracytowym, wymiary 17,5x53,1x8 cm: cena brutto 8,24 zł/szt.

Kostka Quadra w kolorze antracytowym, wymiary 10x10x8 cm: cena brutto 73,80 zł/m2

Kostka Quadra w kolorze pergaminowej bieli, wymiary 10x10x8 cm: cena brutto 76,28 zł/m2

Kostka Vertigo w kolorze pergaminowej bieli, wymiary 17x20x8 cm: cena brutto 56,58 zł/m2

Kostka Vertigo Lungo w kolorze antracytowym, wymiary 20x60x8 cm: cena brutto 135,30 zł/m2

Kostka Stream Line w kolorze antracytowym, wymiary 32,7x 54,7x10 cm: cena brutto 17,22 zł/szt.

System kostek Stone Road w kolorze antracytowym, wymiary: 8x9x8 cm, 8x12x8 cm, 8x15x8cm, 8x18x8cm, 8x21x8 cm, 8x24x8 cm: cena brutto 70,11/m2

Kostka Iberia w kolorze antracytowym, wymiary 20x30x8 cm: cena brutto: 2,71zł/ szt.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail

Więcej o: