Stelaż podtynkowy Eco Plus do toalet myjących

Nowy stelaż Viega Eco Plus można połączyć z niemal dowolną toaletą myjącą, niezależnie od modelu i producenta. Wymiana w.c. po etapie wykańczania łazienki jest dzięki temu znacznie łatwiejsza.

Podłączenia stelaża podtynkowego często znacznie się różnią w zależności od modelu i producenta. Jeśli nie zaplanujemy takiej toalety na etapie wykańczania łazienki, możemy potem mieć problem z jej instalacją. Nowy produkt marki Viega, stelaż podtynkowy Eco Plus, jest przystosowany do podłączania do różnych toalet i desek myjących dostępnych na polskim rynku. Przyłącza są zasłonięte zdejmowaną szklaną płytką, a miskę czy deskę myjącą można zamontować w dowolnym momencie. Dzięki temu bez problemu można zastąpić zwykłą toaletę czy deskę, modelem myjącym.

Stelaż z podłączeniem do wody i zasilania

Stelaż Viega Eco Plus do toalet myjących fabrycznie przystosowano do podłączenia wody i zasilania elektrycznego. Szklana płytka, za którą ukryte są przyłącza, jest dostępna w trzech wersjach pasujących do dostępnych na rynku toalet i desek myjących popularnych producentów. Instalator łatwo zdejmie szklaną osłonę podczas późniejszych prac montażowych. Miskę ustępową można zamontować na pięciu różnych wysokościach, od 310 mm do 390 mm.

Stelaż do toalet myjących Viega Eco Plus jest od razu gotowy do instalacji. Samonośne stelaże oparte na malowanych proszkowo stalowych ramach są stabilne i łatwe w montażu, dzięki regulowanemu zestawowi mocującemu i zintegrowanej pomocy nastawczej.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.