Podłogi drewniane Color Inspiration Alabastro

W ofercie firmy Jawor-Parkiet pojawił się nowy produkt. Uzupełnia linię barwionych, dwuwarstwowych, dębowych gotowych desek podłogowych. Nowy odcień Alabastro to kolor surowego, naturalnego dębu.

Inspiracją do stworzenia nowej barwy z linii FertigDeski Color Inspiration były jasne, skaliste brzegi włoskiego archipelagu wysp Tremiti. Naturalne barwienie drewna nawiązuje do kolorów przyrody, a podkreślona szczotkowaniem struktura desek nadaje podłodze dodatkowo lekko surowego charakteru.

Odcień Alabastro uzupełnia paletę znanych już pięciu kolorów linii Color Inspiration - Bianco, Avorio, Grigio, Rosolare i Nero. Efekt surowego dębu osiągnięto dzięki specjalnej recepturze barwienia. Alabastro to podłoga, która nie jest ani żółta, ani bielona. Ponadczasowy charakter dębu sprawi, że deska ta będzie ozdobą we wnętrzach o różnej stylistyce.

Drewniane podłogi warstwowe

Warstwa wierzchnia podłóg z serii FertigDeska Color Inspiration wykonana jest z drewna dębowego. Podłogi Jawor-Parkiet posiadają jedną z najgrubszych warstw użytkowych na rynku - bo aż 6 mm (w przypadku podłogi 14 mm). Warstwa spodnia, stabilizująca, wykonana jest z drewna liściastego, co dodatkowo zabezpiecza przed naturalną pracą drewna.

Parametry techniczne: - wymiary deski: grubość 11 i 14 mm, szerokość 130-140 mm, długość 900-1200 mm;

- 1-lamelowe deski na pióro i wpust, klejone do podłoża;

- szczotkowana powierzchnia;

- fazowane krawędzie V4;

Deski Alabastro można stosować na ogrzewaniu podłogowym.

Sugerowane ceny podłóg z serii Color Inspiration: 258,3 zł brutto (wersja 14 mm) lub 241,08 zł brutto (wersja 11 mm) Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Agora SA