Płyty Megan i Megan Lux do tarasu i ogrodu

Kolekcje płyt Megan i Megan Lux to propozycja firmy Jadar, skierowana dla inwestorów, którzy uwielbiają minimalistyczne formy, funkcjonalność produktów oraz trwałość na długie lata. Dzięki dużym formatom, surowej formie i ciekawym wykończeniu możemy tworzyć za ich pomocą idealną przestrzeń zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie.

Płyty Megan dostępne są w różnorodnych formatach, co pozwala elastycznie kreować przestrzeń wokół naszego domu. Utrzymane w naturalnych odcieniach czerni lub szarości sprawdzają się jako płyta chodnikowa do tworzenia alejek w ogrodzie.

Płyta Megan Lux dostępna jest w dwóch wersjach - gładkiej i ozdobionej kruszywem. To propozycja dla osób, które szukają niestandardowego rozwiązania na taras. Mieniąca się struktura nadaje powierzchni stylowego charakteru, a duże formaty tworzą jednolitą i funkcjonalną przestrzeń. Megan Lux dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych: granitowym, kremowym, grafitowym oraz perłowym. Delikatne, nawiązujące do natury odcienie, pozwolą dobrać idealny produkt, który będzie pasował zarówno do przestrzeni ogrodowej, jak i do architektury naszego domu.

Obydwie kolekcje to idealna alternatywa dla osób, które stawiają na najwyższej jakości produkty oraz na oryginalne i nowoczesne rozwiązania.

Charakterystyka płyt Megan i Megan Lux

Megan, seria Jadar:

- dostępne kolory: Czarny, Szary

- formaty w cm: 25x50, 50x50, 50x100, 30x60, 60x60, 60x90

- grubość w cm: 7 lub 8

Cena: od 35,67 zł brutto (cena uzależniona od regionu)

Megan Lux, seria Jadar Garden:

- dostępne kolory: Granit Natural, Grafitowy, Perłowy, Kremowy

- formaty w cm: 25x50, 50x50, 50x100, 30x60, 60x60, 60x90

- grubość w cm: 7 lub 8

Cena: od 44,77 zł brutto (cena uzależniona od regionu)

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.