Znamy Malarza Roku Dekoral 2014

29 maja, w Operze Wrocławskiej, odbył się V finał prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu dla firm wykonawczych ?Malarz Roku Dekoral 2014?, organizowanego przez firmę PPG Deco Polska. Zwycięzcą tegorocznej, jubileuszowej edycji została firma Espol Warszawa Sp. z o.o.

Podczas finałowej gali, spośród wyróżnionych wcześniej inwestycji TOP20, zaprezentowano 10 najlepszych. Kulminacyjnym punktem programu było ogłoszenie zwycięzców. Wydarzenie było transmitowane na żywo na stronie www.malarz-roku.pl.

Zwycięzcy konkursu Malarz Roku Dekoral 2014

Miejsce I i tytuł "Malarz Roku Dekoral 2014" zdobyła firma Espol Warszawa Sp. z o.o. za prace wykończeniowe w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym z Oddziałem Rehabilitacyjnym w Gryficach. Nagrodę główną - samochód VW Caddy - ufundowała sieć sklepów Centrum Dekoral Professional.

Miejsce II zajęła firma Malartswo-Tapeciartswo Piotr Branny za prace wykończeniowe w Hali Nord Flam w Cieszynie. Nagrodę, urządzenie natryskowe Mark V ProContractor, ufundowała firma Graco.

Trzecie miejsce na podium przypadło dwóm firmom ex aequo: PB Inter-System S.A. za prace wykończeniowe w Afrykarium we Wrocławskim Zoo oraz firmie Karolczak Group Spółka z o.o., za prace w Fabryce Wełny Hotel&Spa w Pabianicach. Sponsor nagrody, profesjonalnej szlifierki Flex Giraffe GE 5, to firma Flex.

Laureatów konkursu wybrało Jury pod przewodnictwem Jarosława Domowicza, Menedżera działającej przy PPG Deco Polska Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional.

- Każda z realizacji, która powstała przy wykorzystaniu produktów PPG Deco Polska, została dokładnie przeanalizowana, a członkowie jury przeprowadzili kilkugodzinne wizytacje we wszystkich obiektach. Lista inwestycji TOP20 konkursu Malarz Roku Dekoral jest jak zwykle imponująca, więc wybór zwycięzcy nie był łatwy. Każda inwestycja stanowi klasę samą w sobie, jest dopracowana pod każdym względem i na swój sposób wyróżnia się na tle pozostałych. Zwycięską inwestycję, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gryficach, w którym prace wykończeniowe prowadziła firma Espol Warszawa, zdaniem składu oceniającego, cechował największy profesjonalizm wykonania i rzetelność przeprowadzonych prac malarskich oraz tynkarskich - tłumaczy Kamila Adamczyk-Fojt, Menedżer Promocji i Wsparcia Kanału Dystrybucji Trade, organizator Konkursu "Malarz Roku Dekoral 2014".

Nagroda publiczności

Podczas finałowej gali przedstawiono także 5 inwestycji, które uzyskały najwyższe oceny w konkursie internetowym, rozgrywającym się na stronie www.malarz-roku.pl. Te realizacje zostały poddane głosowaniu uczestników wydarzenia i w ten sposób wyłoniono Laureata Nagrody Publiczności, którym została firma Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. za prace wykończeniowe w obiekcie czterogwiazdkowym tj. Hotelu Grand Lubicz w Ustce. Nagrodę, myjkę wysokociśnieniową, ufundowała firma Koelner.

Gala w hollywoodzkim stylu

Utrzymaną w tematyce filmowej galę, wzorowaną na najlepszym amerykańskim show, jakim jest rozdanie Oscarów, poprowadzili Dorota Wellman i Marcin Prokop - znani prezenterzy telewizyjni. W efekcie, inwestycje z finałowej TOP10, ich specyfika, funkcje oraz rozmach, zostały przedstawione za pomocą znanych ekranizacji kinowych. I tak np. w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Gryficach, w którym prace wykończeniowe realizował zwycięzca - Espol Warszawa Sp. z o.o., o pracę zabiegał sam Dr House. Z kolei, Hali Nord Flam w Cieszynie strzegli Pogromcy Duchów, o życiu w Afrykarium marzyli bohaterzy filmu animowanego Madagaskar, a o pobyt w Fabryce Wełny Hotel&Spa zabiegał James Bond. Prezentacje urozmaicały gościom sportowe występy artystów, muzyka grana na żywo oraz widowisko kabaretowe przygotowane przez kabaret Neo-Nówka.

Tegoroczna edycja konkursu "Malarz Roku Dekoral 2014" była jego piątą, jubileuszową odsłoną. Już teraz organizatorzy planują kolejną, równie emocjonującą edycję tego wydarzenia. Zapraszamy do udziału w konkursie "Malarz Roku Dekoral 2015"!

Aktualności o konkursie publikowane są na stronie www.malarz-roku.pl oraz na profilu Malarz Roku na Facebook.com.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.