Suszarka ogrodowa Linomatic

Pranie wysuszone w słońcu i na wietrze ma ładny i trwały zapach. Innowacyjne suszarki ogrodowe Leifheit Linomatic to propozycja dla osób, uwielbiających świeże pranie.

Kiedyś pranie rozwieszało się na sznurach rozciągniętych między drzewami. Ubrania lub pościel spokojnie schły w słońcu, jednocześnie wietrząc się na świeżym powietrzu. Takie rozwiązanie ma jednak swoje wady - chociaż taką, że sznury z czasem się brudzą. Suszarki Leifheit Linomatic mają składane ramiona, w których chowają się linki. Dzięki temu są chronione przez wilgocią i zabrudzeniami. Czyste linki to czyste pranie.

Popularny model Linomatic 600 Deluxe to 60 metrów chronionych przed pobrudzeniem i zawilgoceniem linek, które mogą pomieścić aż sześć prań - czyli sześć standardowych wsadów do pralki o pojemności 5 kg. Model ma system Easy Lift, ułatwiający podnoszenie, i Easy Close, pomagający wygodnie i bez wysiłku złożyć suszarkę, bez potrzeby schylania. Równie proste jest rozkładanie.

Suszarka ogrodowa 600 Deluxe ma też osiem specjalnych uchwytów na wieszaki, tak żeby ubrania nie spadały przy silniejszych podmuchach wiatru.

Cena promocyjna suszarki ogrodowej Linomatic 600 Deluxe: 549 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: