Wielofunkcyjne piekarniki Bosch Serie 8

Marka Bosch wprowadziła na rynek piekarniki z nowej linii do zabudowy Serie 8 z innowacyjnym pierścieniem sterującym. Są wśród nich wielofunkcyjne modele łączące efekt grzania klasycznego, pary i mikrofal. Urządzenia wyposażono w innowacyjne rozwiązania ułatwiające pieczenie i gotowanie.

Wielofunkcyjne piekarniki Serie 8 Bosch wyposażono w czujnik PerfectBake, termosondę PerfectRoast i czteropoziomowy nawiew powietrza Termooobieg 4D. Ta kombinacja rozwiązań pozwala na szybkie i sprawne gotowanie i pieczenie.

- czujnik pieczenia PerfectBake stale mierzy poziom wilgoci pieczonych potraw i ciast, i automatycznie dostosowuje proces wypiekania. Na panelu należy wybrać odpowiednią potrawę i wcisnąć przycisk "Start", a kiedy danie będzie gotowe, piekarnik wyłączy się samoczynnie.

- termosonda PerfectRoast ułatwia przygotowanie pieczeni z mięsa, drobiu i ryb. Nowa technologia pomiaru temperatury, kontrolowana w trzech różnych miejscach daje możliwość wyeliminowania błędnych pomiarów np. w pustej przestrzeni lub w nadzieniu, co umożliwia uzyskanie optymalnych rezultatów pieczenia.

- czteropoziomowy nawiew powietrza (Termoobieg 4D) gwarantuje równomierne rozprowadzenie gorącego powietrza wewnątrz piekarnika i pozwala na przygotowanie wyjątkowych potraw niezależnie od tego, na którym z czterech poziomów zostaną one ustawione. Nowoczesny wiatrak obracający się naprzemiennie w obu kierunkach, napędzany niezwykle cichym i wydajnym silnikiem EcoSilence sprawia, że piekarniki marki Bosch sprawdzą się w każdym ustawieniu. A funkcja pary pozwala na zachowanie chrupiącego i soczystego smaku potraw.

Różne modele piekarników

W nowej linii są piekarniki o różnych kombinacjach funkcji, można więc łatwo wybrać coś dla siebie.

- piekarnik ParaPlus z dodatkiem pary i mikrofalą o wysokości 60 cm to model, który łączy w sobie praktycznie wszystkie systemy grzania od klasycznego przez mikrofalę, aż do grzania parą. Urządzenie oferuje swoim użytkownikom nową jakość potraw, a także znaczną oszczędność czasu i energii.

- piekarnik z parowarem o wysokości 60 cm i 45 cm, w którym klasyczne grzanie zostało dodatkowo wzbogacone automatycznym nawilżaniem potraw doprowadzaną stale parą wodną to model, który doskonale nadaje się do gotowania na parze ryb i warzyw.

- piekarnik ParaPlus z dodatkiem pary o wysokości 60 cm pozwala na ochronę potraw przed przesuszeniem stosując odpowiednie nawilżanie.

- parowar o wysokości 45 cm, wyposażony w 20 automatycznych programów, łatwo i szybko pozwala na przyrządzenie gorącego posiłku na dwóch poziomach jednocześnie. Para nie dopuszcza do przenikania zapachów, więc potrawy utrzymują swój smak i zapach , a warzywa nie tracą jędrności, koloru oraz wartości odżywczych.

- piekarnik z mikrofalą, o wysokości 60 cm i 45 cm to gwarancja przyrządzenia posiłku błyskawicznie przy zachowaniu 100 proc. smaku.

Piekarnik intuicyjny i automatyczny

Przy tak dużym zaawansowaniu technicznym i zróżnicowaniu funkcji, ważna jest łatwość obsługi. Dlatego nowe piekarniki są wyposażone w nowatorski i intuicyjny w użyciu pierścień sterujący. Wystarczy tylko wprowadzić podstawowe informacje dotyczące rodzaju przygotowywanej potrawy, a urządzenie samo wybierze odpowiedni, optymalny tryb pieczenia.

Urządzenia mają też zintegrowaną funkcję pyrolizy, która sprawia, że nawet czyszczenie piekarnika nie stanowi już żadnego problemu.

Nowe piekarniki mają wysoką klasę wydajności energetycznej - wyposażono je w silniki i energooszczędnych oświetlenie LED.

Ceny piekarników z linii Serie 8 zaczynają się od ok. 2000 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.