Zmywarki RealLife: pojemne i delikatne dla szkła

Zmywarki RealLife marki Electrolux pozwalają zapakować do zmywarki nawet 15 kompletów naczyń. Są wyjątkowo skuteczne, ciche i wyposażone w rozwiązania chroniące nawet najbardziej delikatne szkło.

Zmywarka Electrolux RealLife zapewnia o 25 proc. więcej miejsca w porównaniu ze standardowymi modelami. Zamiast 10 czy 12 kompletów naczyń, pomieści aż 15. W dodatku możemy sobie pozwolić na niezbyt porządne układanie talerzy, misek i kubków - satelitarne ramię natryskowe sprawia, że woda dociera w każdy zakamarek. Rozprowadza wodę pod różnymi kątami, doskonale usuwa wszelkie zabrudzenia i w dodatku czyści filtry zmywarki. 5-poziomowy system zraszania gwarantuje doskonałe rezultaty mycia.

Zmywarka przyjazna dla kieliszków

Zmywarka RealLife ma szereg udogodnień, które zapewniają ochronę nawet najdelikatniejszych szklanych naczyń. Gumowe stabilizatory SoftSpikes, które mogą być rozmieszczone w różnych miejscach górnego kosza, utrzymują szklanki lub kieliszki w stabilnej pozycji. Uchwyty SoftGrip, występujące zarówno w górnym, jak i dolnym koszu (w zależności od modelu zmywarki) dodatkowo podtrzymują kieliszki o wysokości do 18 cm. Zmywarka ma też składane uchwyty i podpórki do wysokich szklanek. Wyposażono ją również w specjalny program do szkła GlassCare 45 st., który zapewnia delikatne i bezpieczne mycie oraz zabezpiecza szkło przed bieleniem, które następuje w wyniku szoku termicznego.

Program pozwala zmywać w temperaturze 45 st. C. W trakcie płukania temperatura podwyższa się stopniowo.

Zmywarka z szufladą na sztućce

Zmywarki RealLife mają wyjmowaną szufladę na sztućce, wyposażoną w specjalny uchwyt na długie noże. Zmywarkę wyposażono w dwa elastyczne kosze. Górny wysuwa się całkowicie poza obrys zmywarki, więc bardzo łatwo wyjąć naczynia. Funkcja QuickLift umożliwia zmianę jego wysokości nawet przy pełnym załadunku. Dolny kosz zmywarki jest w pełni składany, dzięki czemu zmieszczą się w nim nawet duże garnki czy patelnie.

Zmywarki RealLife są energooszczędne - mają klasę energetyczną A+++. Nie hałasują - poziom emitowanego przez nie dźwięku w programie normalnym wynosi 39 dB(A), czyli dokładnie tyle, ile podczas szeptu.

Ceny zmywarek RealLife: od ok. 1900 zł do ok. 2500 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: