Gazowe kotły kondensacyjne Thelia Condens

Marka Saunier Duval prezentuje nową serię gazowych kotłów kondensacyjnych Thelia Condens do ogrzewania domu i podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Mają wysoką sprawność i gwarantują niskie koszty eksploatacji.

Nowe gazowe kotły kondensacyjne są niezawodne i trwałe. Charakteryzują się wysoką sprawnością, a ich obsługa jest wyjątkowo prosta.

Zalety gazowego kotła kondensacyjnego Thelia Condens

- Nowy wymiennik ciepła:

- aluminiowy - doskonały wskaźnik mocy do masy

- odlewany piaskowo - zwiększona odporność, brak korozji

- opatentowany system kanałów wodnych z 4-ech stron - równomierny odbiór ciepła, brak naprężeń

- duży przekrój kanałów wodnych, brak problemów z blokowaniem przepływu

- Nowy blok hydrauliczny

- Pompa o wysokiej sprawności (HEP)

- Klasa ErP: c.w.u = A , c.o =A

Nowe kotły kondensacyjne mają przejrzysty interfejs, który pozwala na intuicyjną obsługę. Jest też kompatybilny ze wszystkimi regulatorami eBus, co oznacza, że możemy włączyć instalację ogrzewania w system inteligentnego budynku. Wyświetlacz jest doskonale widoczny, nawet w nocy.

Jak dobrać moc kotła

Gazowe kotły kondensacyjne Thelia Condens są dostępne w czterech wersjach. Wybór konkretnego modelu zależy m.in. od zapotrzebowania na energię cieplną czy liczby punktów poboru ciepłej wody w budynku.

Thelia Condens AS 18, AS 25 i Thelia Condens AS 30 to kotły jednofunkcyjne, które zapewniają centralne ogrzewanie. Natomiast w połączeniu z zasobnikami ciepłej wody użytkowej FE../6 BM, o pojemności od 120 l do 200 l, mogą też podgrzewać ciepłą wodę użytkową.

Kocioł Thelia Condens 25 to urządzenie dwufunkcyjne.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: