Okno Capital Smart

Nowe okna Capital Smart wykorzystują zaawansowane rozwiązania techniczne. Zastosowany w nuich system TaHoma daje możliwość zdalnego sterowania oknem.

Główną funkcją okna jest oświetlanie wnętrz i zapewnienie wymiany powietrza w pomieszczeniu. Ponadto powinno ono pełnić rolę regulacyjno-ochronną, a zwłaszcza zabezpieczać przed negatywnym działaniem wiatru i opadów atmosferycznych, jak też przed utratą ciepła lub nadmiernym nagrzaniem.

Nowoczesne okno można włączyć w system nowoczesnego - energooszczędnego i bezpiecznego domu. Z ich udziałem można stworzyć zintegrowany system, który sprawi, że w pomieszczeniach będzie cicho, ciepło i bezpiecznie.

Polska firma Stolbud Włoszczowa oferuje produkty spełniające takie standardy. Rozwiązania zastosowane w oknach Capital Smart pozwalają na osiągniecie takich parametrów, które zapewniają komfortowe użytkowanie. Codzienna obsługa jest znacznie usprawniona, bo zastosowany w nich system TaHoma daje możliwość sterowania działaniem okien przy pomocy pilota i urządzeń elektronicznych posiadających system iOS lub Android, na przykład tabletów czy smartfonów. Okna w ten sposób można zdalnie zamykać i otwierać, ustawiać pozycję otwarcia i mikrowentylację.

Okna antywłamaniowe ze stacją pogodową

Okna mają też wbudowaną stację pogodową i ich działanie można dostosować do temperatury czy siły wiatru. Wychodząc z domu możemy bez obaw zostawić uchylone okno, bo zamknie się ono w chwili, gdy niespodziewanie spadnie deszcz. Automatyczne zamknięcie zabezpieczające przed zalaniem wnętrza albo przyciemnienie szyb w razie intensywnego nasłonecznienia to przykład inteligentnej reakcji na zmienną aurę.

Dla osób, które dbają o bezpieczeństwo w domu, ważne będzie powiadamianie o stężeniu dwutlenku węgla lub o pożarze. Okna Capital Smart zapewniają dobrą wentylację poprzez sterowanie dopływem świeżego powietrza.

Okna Capital Smart mają też wysoki stopień zabezpieczeń antywłamaniowych. Wielką zaletą koncepcji systemu zarządzania działaniem okien jest możliwość zintegrowania go z innymi elementami zabezpieczającymi, takimi jak sterowane automatycznie rolety, żaluzje czy okiennice zewnętrzne oraz współpraca z instalacją alarmową poprzez zamontowane w oknach kontraktony.

Nowoczesne okna: zwróć uwagę na estetykę

Okna powinny komponować się z architekturą budynku. Capital Smart mają tę wielką zaletę, że dzięki uniwersalnej stylistyce mogą być stosowane praktycznie bez ograniczeń. Są wykonane z wyselekcjonowanych gatunków dębu, sosny lub meranti pokrytych wodorozcieńczalnym lakierem w szerokiej gamie kolorystycznej. Zastosowane w nich szyby mają wysokie współczynniki termoizolacyjne i akustyczne.

Nowe okna firmy Stolbud Włoszczowa są solidne, stabilne i trwałe. Doceniają je klienci i fachowcy, okna otrzymały nagrodę branżową - Złoty Laur na Targach Poznańskich BUDMA w 2015 r.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: