Kompaktowa myjka ciśnieniowa AQT 33-11

Myjka wysokociśnieniowa AQT 33-11 jest bardzo wydajna, a przy tym niewielka, co sprawia, że łatwo znaleźć miejsce do jej przechowywania. Można jej użyć do umycia tarasu, mebli ogrodowych, czyszczenia roweru.

Myjki ciśnieniowe to sposób na szybkie wykonanie różnych prac - umycie nawierzchni ogrodowych, balkonu czy tarasu, a także roweru lub samochodu. Nowa myjka Bosch AQT 33-11 to dobre rozwiązanie dla posiadaczy domów, ale też dla osób, które mają balkon lub taras w mieszkaniu. Przechowywanie nie będzie problemem - kompaktowe rozmiary i ergonomiczny kształt myjki AQT 33-11 sprawiają, że można ją zmieścić nawet w małym schowku. Łatwo ją też przenosić, dzięki wygodnej walizkowej obudowie i niewielkiej wadze. Cały osprzęt do myjki mocuje się na obudowie, dzięki czemu wszystko jest pod ręką. Poprzeczne ułożenie pompy ułatwia przenoszenie i zapewnia stabilność przy pracy.

Wydajna myjka wysokociśnieniowa

Wysokociśnieniowa myjka AQT 33-11 jest bardzo wydajna, a efekty czyszczenia wcale nie odbiegają od zastosowania profesjonalnych myjek o większej mocy. Wyposażono ja w specjalistyczną sztywną dyszę Fan Jet i dyszę rotacyjną. W zestawie jest również wysokociśnieniowa dysza do detergentów (pianownica), dzięki której w efektywny i łatwy sposób dodamy do wody środek myjący.

Myjka jest łatwa w obsłudze, a poszczególne akcesoria można łatwo wymieniać.

Nagroda dla myjki kompaktowej

W 2015 roku myjka AQT 33-11 otrzymała prestiżową nagrodę iF Design Award za doskonały design produktu. Nagroda przyznawana jest od ponad 60 lat przez niemiecką organizację The iF Industrie Forum Design i uznaje się ją za jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa na świecie. Nagrodę otrzymują produkty, w których doskonała jakość idzie w parze z funkcjonalnością i wyjątkowym designem. Nagrodę otrzymały także dwa inne modele myjek Bosch: AQT 42-13 i AQT 45-14 X.

Parametry techniczne myjki ciśnieniowej AQT 33-11

Maksymalna temperatura dopływu: 40 st.

Sugerowana cena sprzedaży detalicznej brutto myjki AQT 33-11: 329 zł

Zobacz wideo

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.