Płytki ceramiczne Fluorescent Flower

Nowa kolekcja płytek ceramicznych firmy Opoczno jest ozdobiona przeskalowanymi motywami kwiatowymi, rysowanymi jaskrawą kreską. W kolekcji znalazła się także wyjątkowa listwa szklana z efektem fluo, która w ciemności emituje mleczno-seledynowe światło. Kolekcja Fluorescent Flower dzięki bogactwu elementów i wersji kolorystycznych może być stosowana w łazienkach o różnej stylistyce.

Płytki ceramiczne Fluorescent Flower to jedna z tegorocznych nowości marki Opoczno. To kolekcja o zdecydowanie nowoczesnym charakterze, przeznaczona do minimalistycznych wnętrz łazienkowych i kuchennych. Polecana jest osobom lubiącym nowości i śmiałe pomysły, chcącym wyróżniać się dzięki nieszablonowym rozwiązaniom.

Graficzne, nowoczesne kwiaty przypominają styl pop-artowych grafik. Intensywne, neonowe kolory są wyeksponowane na czarnym tle ceramicznych płytek. To rozwiązanie przeniesione ze sportowej mody, gdzie detale w jaskrawych odcieniach nie tylko zdobią stroje zawodników, ale również zapewniają im bezpieczeństwo.

W kolekcji znajduje się wyjątkowa propozycja - szklany dekor o właściwościach fluorescencyjnych. To listwa o wymiarach 2x60 cm; z jej wykorzystaniem można stworzyć wyjątkową aranżację w łazience czy kuchni - będzie widoczna również po zmroku czy wyłączeniu świateł.

Uniwersalne płytki ceramiczne

Pomimo charakterystycznych motywów i mocnych, zdecydowanych barw szklanych dekoracji, płytki Fluorescent Flower można z łatwością połączyć z jednokolorowymi elementami z kolekcji - zarówno o błyszczącej, jak i satynowej powierzchni. Dzięki takim zestawieniom możemy osiągnąć atrakcyjne kontrasty faktur.

Dekoracje szklane Fluorescent Flower ciekawie wyglądają też w zestawieniu z płytkami o strukturze kamienia oraz różnokolorowymi szklanymi listwami dostępnymi w ofercie Opoczno - projektanci łazienek mają tu naprawdę wiele możliwości. Wykorzystując modny format 30x60 można tworzyć efektowne pionowe lub poziome pasy, ozdobne bordiury czy dekoracje składające się z powtórzonych motywów.

Klienci mają do wyboru 3 kolory i 2 formaty płytek podłogowych, a cała kolekcja składa się z 16 różnych elementów.

Przykładowe ceny płytek ceramicznych z kolekcji Fluorescent Flower:

- dekor 27,9x60 cm z kwiatem - 99 zł

- fluorescencyjna listwa 2x60 cm - 49 zł

- płytka 27,9x60 cm - od 69 do 75 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: