Baterie kuchenne Cosi i Cosi Sky

Nowe baterie kuchenne Villeroy & Boch mają wyrazisty design, pozwalający oszczędzać wodę perlator i są polecane jako komplet do zlewozmywaków ceramicznych marki.

Baterie kuchenne: nowoczesny design

Nowe baterie kuchenne mają wyraziste kontury i proste linie, ale łagodnie zaokrąglone krawędzie. Stylistykę baterii dostosowano do form zlewozmywaków ceramicznych marki Villeroy & Boch. W niższej baterii - model Cosi - uchwyt do odkręcania wody i regulacji temperatury znalazł się nad wylewką, natomiast w wyższej - model Cosi Sky - wylewka góruje nad umieszczonym z boku uchwytem. Oba modele wykonane są z litej stali szlachetnej i dostępne w dwóch wersjach: matowej lub polerowanej. Cosi dobrze komponuje się z mniejszymi zlewozmywakami, a Cosi Sky z tymi o większych wymiarach. Wysoka wylewka ułatwi codzienne kuchenne prace - nawet duże naczynia można wypełnić wodą i swobodnie umyć.

Ekologiczne baterie zlewozmywakowe

Ekologia, ekonomia, ergonomia, czyli 3 x E: baterie kuchenne Cosi i Cosi Sky wyposażono w obrotowy perlator, który napowietrza wodę, zwiększając jej objętość i tym samym ograniczając jej zużycie. Perlator umożliwia również indywidualne ukierunkowanie strumienia płynącego z wylewki, tak by nic nie rozpryskiwało się na zewnątrz.

Ceny sugerowane baterii: Cosi - 1080 zł, Cosi Sky - 1500 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: