Nowa armatura łazienkowa firmy Roca

W ofercie firmy Roca pojawiły się nowe produkty, które umożliwiają stworzenie perfekcyjnej strefy prysznicowej w łazience.

Łazienka służy domownikom jako miejsce przyjemności i odprężenia po całym dniu pracy. Odpowiednio zaaranżowana strefa kąpielowa powinna być nie tylko funkcjonalna, ale i zapewniać wyjątkowy klimat, oddziaływać na nasze zmysły, naśladować naturę. Podstawą jest wybór odpowiednich programów natryskowych. To one decydują o charakterze kąpieli i pozwalają się zregenerować w domowym zaciszu. Firma Roca poszerza portfolio o wiele rozwiązań umożliwiających stworzenie własnej, wyjątkowej strefy relaksu w łazience. Można skorzystać z gotowych propozycji producenta lub skomponować swoje własne zestawienia. Za przykład może posłużyć wybór deszczownicy, który pozwoli na urozmaicenie kąpieli oraz zagwarantuje uczucie przyjemnego masażu i ucieczkę od zgiełku miast we własnej łazience.

Nowe deszczownice

Roca wprowadziła do swojej oferty dwa modele nowoczesnych deszczownic: Rainsense oraz Raindream. Mają minimalistyczny kształt i są wykonane ze stali szlachetnej. Deszczownice dostępne są w wersji klasycznej, czyli okrągłej, oraz prostokątnej, a ich zestawienie z dyszami Puzzle umożliwi wykonanie pod prysznicem relaksującego masażu. Deszczownice dostępne są od średnicy 25 cm do aż 40 cm. Ich grubość wynosi zaledwie 0,5 mm.

Nowe słuchawki prysznicowe

Portfolio producenta kompleksowego wyposażenia łazienek poszerzono także o szeroką gamę modeli słuchawek prysznicowych. Dostępne są w różnych kształtach i mają wiele praktycznych funkcji. Wśród nowych propozycji wyróżniają się przede wszystkim słuchawki Sensum Round oraz Sensum Square. Oba produkty mają po cztery funkcje: strumień-deszcz, łagodny, pulsacyjny oraz ekonomiczny. Do klasycznych rozwiązań z kolei dołączyły słuchawki Natura, które stanowią idealne połączenie z zestawami natryskowymi z kolekcji Victoria, Victoria PRO oraz Monodin-N.

Dla wielbicieli bardziej urozmaiconych kąpieli firma przygotowała program natryskowy Stella, który umożliwia wybór trzech typów strumienia wody: pulsacyjny, masaż oraz deszcz. Dostępny w słuchawkach Stella program w zależności od potrzeb domowników może poprzez kąpiel pobudzać do działania, poprawiać samopoczucie lub relaksować.

Roca umożliwia klientom samodzielne skomponowanie własnego zestawu, jednak słuchawki Stella najlepiej współgrają z bateriami z kolekcji L20, Targa, Esmai oraz Moai i dostępne są zarówno w zestawach punktowych, jak i z drążkiem. Odporny na skręcanie i uniwersalny wąż Neo-Flex jest uzupełnieniem oferty słuchawek.

Ceny katalogowe produktów:

Deszczownica Rainsense - od 130 zł netto

Deszczownica Raindream - od 440 zł netto

Zestaw prysznicowy Stella - od 125 zł netto

Puzzle Dysza - od 330 zł netto

Słuchawka prysznicowa Sensum Round - 90 zł netto

Słuchawka prysznicowa Sensum Square - 100 zł netto

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.