Wkład kominkowy Zen z nagrodą Bioenergy Innovation Award

Zen to kompaktowy i wysoko wydajny wkład kominkowy na drewno. Dzięki innowacyjnej technice spala drewno wyjątkowo dokładnie, a przy okazji dobrze eksponuje płomienie.

Zen to wkład kominkowy o nowej technice spalania, dzięki której ma bardzo dużą wydajność. Ma podwójną szybę, system dopalania spalin i opatentowane obniżone palenisko. Dzięki zmniejszonego zużyciu energii jest dobrym rozwiązaniem do domów energooszczędnych. Jest też modelem dostępnym cenowo.

Elegancka obudowa kominka

Zen ma elegancką, minimalistyczną stylistykę. Jest dostępny w dwóch wersjach - z szybą frontową lub w wersji dwustronnej, tunelowej. Można też wybrać model z modułową obudową z granitu, czyli Zen Zafo. W takiej wersji łączy zalety wkładu kominkowego i pieca wolno stojącego. Zastosowany w obudowie naturalny kamień dobrze kumuluje ciepło, co zwiększa wydajność kominka do 2-3 kW.

Kominek przyjazny dla środowiska

Ulepszoną technikę spalania i wysoką wydajność wkładu kominkowego docenili specjaliści. Zen otrzymał prestiżową norweską nagrodę Bioenergy Innovation Award, która promuje komercyjne rozwiązania wykorzystujące energię ze źródeł odnawialnych.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: