Gont blaszany Janosik

Firma Blachotrapez wprowadziła na rynek gont blaszany Janosik, który wiernie odwzorowuje wygląd gontu drewnianego. Świetnie sprawdzi się na klasycznych domach, zwłaszcza tych w góralskim stylu.

Gont blaszany Janosik to wyjątkowa, innowacyjna pozycja na rynku. Wykonywany jest ze stali, ale jego kształt, tekstura i kompozycja odwzorowują wiernie gont drewniany. Efekt osiągnięto dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych w parku maszynowym i wytworzeniu bazowego materiału Pladur Relief Wood z 35-letnią gwarancją. Powłoka Pladur Relief Wood, zaprojektowana na wzór drewna, doskonale naśladuje jego strukturę.

Odporny gont blaszany

Gont blaszany Janosik jest odporny na korozję, ścieranie, zabrudzenia i promieniowanie UV. W przeciwieństwie do gontu drewnianego, ten typ materiału nie wymaga aż tak częstej i kosztownej konserwacji oraz impregnowania, dzięki czemu jest bardziej funkcjonalny.

Niski profil gontu pozwala uzyskać szeroką powierzchnię krycia, co sprawia, że produkt jest ekonomicznym rozwiązaniem.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: