Parkiet dwuwarstwowy proParkiet Dąb Natur

Firma Kaczkan wprowadziła do swojej oferty nowość - parkiet dwuwarstwowy Dąb Natur. Ciepła kolorystyka w tonacji beżu i brązu sprawia, że parkiet świetnie sprawdzi się w nowoczesnych i stylowych pomieszczeniach.

Współczesne trendy często dyktują łączenie pozornie niepasujących do siebie elementów aranżacji. Minimalistyczne, zimne w wyrazie wnętrze zyska na przytulności, jeśli zostanie wzbogacone ponadczasowym pięknem drewnianej podłogi. ProParkiet Dąb Natur spodoba się osobom, które szukają wyjątkowych, a zarazem tradycyjnych i eleganckich rozwiązań, które uzupełnią nowoczesne aranżacje wnętrz.

Trwały i piękny parkiet dwuwarstwowy

Dąb Natur to klasyczna, uniwersalna podłoga o jednolitej kolorystyce, oscylującej wokół ciepłych odcieni brązów i łagodnych beżów przełamanych jaśniejszymi pasmami. Klasa Natur charakteryzuje się dowolnym układem słojów i małymi, zdrowymi sękami, dodającymi przytulności każdemu wnętrzu. Deski w klasie Natur pozbawione są przebarwień, bieli oraz zepsutych sęków.

Podłoga Dąb Natur w wersji proParkiet składa się z dwóch warstw drewna. Wierzchnia część składa się z naturalnego drewna o grubości 4-6 mm, spód wykonany jest z podkładu iglastego lub liściastego. Przekłada się to na trwałość i wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy wybarwienia, charakteryzujące naturalny parkiet, oraz wygodę i łatwość montażu paneli podłogowych.

Podłogę można użytkować bezpośrednio po położeniu, można stosować ją także na ogrzewanie podłogowe, ponieważ nie odkształca się ani nie wysusza.

Parkiet dwuwarstwowy lub z litego drewna

Deski w klasie Natur mogą występować również jako parkiet lity, który wyróżnia się solidnością, trwałością oraz eleganckim wyglądem, a także doskonałą izolacją akustyczną i termiczną. Podłoga dostępna jest w surowym wykończeniu, przeznaczonym do lakierowania, olejowania i woskowania zgodnie z upodobaniami użytkownika. Takie deski można kilkakrotnie odnawiać poprzez cyklinowanie. Natomiast deska podłogowa Dąb Natur to produkt wycięty w całości z drewna, wyjątkowo trwały i wytrzymały. Deska podłogowa jest olejowana, co oznacza, że jest szczególnie odporna na plamy.

Cena parkietu dwuwarstwowego proParkiet Dąb Natur: od ok. 120 zł brutto za m kw.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.