Modułowe meble łazienkowe i ceramika Colour

Modułowe meble Koncept Colour marki Cersanit są dostępne w czterech kolorach. Tworzą trójwymiarową dekorację ściany i pozwalają spersonalizować strefę kąpielową.

Przyszłość łazienek według marki Cersanit to zabawa formą i kolorem, nieograniczone możliwości tworzenia nowych kompozycji i łatwość przearanżowania zestawu w każdej chwili. Nowa kolekcja Cersanit Colour daje możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Modułowe meble w jednym z czterech kolorów pozwalają cieszyć się własną, w pełni spersonalizowaną strefą kąpielową.

Kolorowe meble łazienkowe

Fronty szafek z serii Colour są w czterech kolorach: morskim błękicie, słonecznej żółci, a także w bieli i szarości. Można postawić na białe fronty i ożywić je dwoma lub trzema kolorowymi płaszczyznami, można łączyć ze sobą różne wersje. Można także postawić na jedno wybarwienie.

Kolorystykę frontów mebli Colour doskonale podkreślają dekoracje szklane. Odbijają światło, wprowadzając intrygujący element do wnętrza.

Na serię składają się zarówno podumywalkowe, jak i wiszące szafki łazienkowe w różnych rozmiarach. Idealnie gładkie, pozbawione uchwytów fronty gwarantują nie tylko łatwość czyszczenia, ale przede wszystkim ciekawą, minimalistyczną estetykę całości. Komfort użytkowania gwarantuje zastosowanie systemu „push to open” (funkcja „przyciśnij i otwórz”) i mechanizmu samodomykania.

Modułowe meble łazienkowe

Wygodne moduły szafek można zestawiać ze sobą w łatwy sposób, tworząc spójne, geometryczne kompozycje. Do wszystkich szafek można dobrać front w pasujących wymiarach:

  • kwadrat 40x40 cm,
  • prostokąt 40x80 cm, (zawieszony obok dwóch szafek „kwadratów” 40x40 cm, powieszonych w pionie, stworzy „duży kwadrat” - wygodną, pojemną szafkę o wymiarach 80x80 cm),
  • dłuższy prostokąt o wymiarach 40x120 cm można zestawić na różne sposoby z mniejszymi szafkami, budując bardzo wygodny i pojemny mebel.

Dzięki swym uniwersalnym wymiarom słupek idealnie pasuje krótszym bokiem do dwóch pozostałych modułów dostępnych w linii Colour.

Meble i ceramika łazienkowa

W kolekcji Cersanit oprócz modułowych szafek w modnych odcieniach jest też pasująca stylistycznie ceramika: kompakt, miska zawieszana i umywalki 60,55 i 50 cm.

Szafki podumywalkowe pasują do umywalek z linii ceramicznej Colour, ale także do umywalek akrylowych Amao, Como czy Zuro. W kolekcji dostępna jest również szafka lustrzana oraz bardzo komfortowa szara lub biała deska duroplastowa (można także wybrać wersję wolnoopadającą z łatwym wypinaniem).

Z serią Colour łazienka zyska niebanalny, osobisty rys. Wystarczy dopasować kolory, kształt i rozmiary mebli, by cieszyć się praktyczną i nowoczesną aranżacją. Tworząc nową linię Cersanit pokazuje, że można odmienić strefę kąpielową w ciągu zaledwie paru minut.

Orientacyjne ceny mebli łazienkowych z kolekcji:

- korpusy szafek wiszących - od 129 zł do 299 zł
- szafki podumywalkowe - od 279 zł do 379 zł
- szafka lustrzana - 299 zł
- kolorowe fronty do szafek wiszących - od 109 do 199 zł
- deska - od 149 zł do 209 zł
- umywalki - od 179 zł do 219 zł
- kompakty - ok. 499 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.