Nowa seria AGD do zabudowy Siemens iQ700

Marka Siemens wychodzi na przeciw potrzebom współczesnego życia i wprowadza na rynek nową serię urządzeń do zabudowy iQ700.

Codzienne życie przyspiesza i staje się coraz bardziej skomplikowane, ale sprzęty AGD, z których korzystamy, powinny być funkcjonalne i proste w użytkowaniu. Ta idea leży u podstaw nowej serii iQ700, która dzięki najnowszym modyfikacjom zbliża się do doskonałości.

AGD do zabudowy: funkcjonalność i design

Nowa seria urządzeń do zabudowy iQ700, dzięki wykorzystaniu cienkiej chromowanej listwy i nowych proporcji, uzyskała lżejszy i bardziej nowoczesny wygląd.

Wszystkie sprzęty mają identyczny, 96-milimetrowy panel. Dzięki temu urządzenia serii iQ700 bez wyjątku, 45- czy 60-centymetrowe, można zestawić ze sobą w jednej zabudowie bez konieczności wprowadzania dodatkowych zmian - mówi Gerhard Nüssler, główny projektant firmy Siemens.

Projektant wykorzystał stal nierdzewną jako poziomy element wykończenia. Pozwala to na idealne łączenie wszystkich rodzajów sprzętów iQ700 w dowolny sposób, bez montażu dodatkowych elementów.

Dzięki przyciskom sterującym i panelom dotykowym obsługa produktów serii iQ700 nie może być prostsza. System sterowania łączy w sobie same najlepsze cechy: widoczne obrotowe przełączniki i przyciski wraz z w pełni dotykowym wyświetlaczem TFT umożliwiają intuicyjną nawigację z możliwie najdokładniejszym podglądem na cały zakres funkcji urządzenia.

Siemens iQ700: piekarniki do zabudowy i inne urządzenia

W skład serii Siemens iQ700 wchodzą: piekarnik pulseSteam z dodatkiem pary i mikrofalą, piekarnik z parowarem fullSteam, parowar, piekarnik z mikrofalą, piekarniki tradycyjne, piekarnik kompaktowy, piekarnik kompaktowy z funkcją pary, kuchenka mikrofalowa, parowar, ekspres do kawy, szuflady grzewcze, zmywarka do zabudowy, okapy.

Piekarniki iQ700 dzięki systemowi inteligentnych sensorów analizują zadanie i dobierają najlepsze parametry z gwarancją idealnego rezultatu. Dzięki czujnikowi bakeSensor cały proces pieczenia ciast został całkowicie zautomatyzowany - piekarniki iQ700 wiedzą kiedy ciasto jest gotowe, koniec z próbą wykałaczki! Czujnik termosondaPlus kontroluje przygotowanie potraw mięsnych, drobiowych i rybnych. Określa stopień gotowości potraw w oparciu o trzy punkty pomiaru - danie wyjmujemy z piekarnika, gdy jest gotowe do spożycia i soczyste.

Piekarniki wyposażone są w nowoczesne i ułatwiające przygotowanie potraw rozwiązania - grzanie mikrofalowe albo funkcję pary, funkcje umożliwiające włożenie do piekarnika potraw i produktów prosto z zamrażalnika, a także system automatycznego czyszczenia.

Więcej o:
Copyright © Agora SA