Ekspresy do kawy CafeRomatica

Marka Nivona wprowadza na polski rynek ekspresy do kawy z linii CafeRomatica. Trzy nowe modele mają designerską formę i są wyposażone w nowoczesne techniczne rozwiazania, m.in. możliwość spieniania mleka przy użyciu jednego przycisku.

Nowe ekspresy Nivona to wiele możliwości - dzięki nim każdy może skomponować swój własny ulubiony smak kawy i zapisać go w pamięci urządzenia.

Każdy użytkownik dowolnego modelu nowych ekspresów Nivona CafeRomatica może wybrać ulubioną moc aromatu z pięciostopniowej skali. Funkcja ta działa również dla dwóch filiżanek

jednocześnie. Ekspresy Nivona CafeRomatica pozwalają na indywidualne programowanie przepisów na kawę, dają możliwość personalizowania kawy aż dla 9 osób, płynną regulację

stopnia mielenia kawy oraz wybór temperatury parzenia kawy z trójstopniowej skali.

Nowe ekspresy umożliwiają również spienianie mleka przy użyciu jednego przycisku - OneTouch "Spumatore".

Rozbudowane systemy i funkcje gwarantują, że w nowych ekspresach bez problemu można przygotować w nich espresso, caffe cream, caffe lungo, caffe cappucinno, caffe latte czy jakąkolwiek inną kawę według własnego gustu i uznania.

Automatyczne ekspresy do kawy

Nowe ekspresy Nivona CafeRomatica to także wiele automatycznych funkcji, dzięki którym użytkownik nie musi poświęcać dodatkowego czasu nie tylko na obsługę ekspresu, ale też na jego konserwację. W Nivona CafeRomatica 858, 848 oraz 838 zainstalowano automatyczne programy płukania, czyszczenia i odkamieniania urządzenia.

Automatyczna jest również funkcja płukania dla spieniacza do mleka Spumatore oraz kontrola stanu wypełnienia młynka i tacki skroplin.

W zależności od modelu użytkownik może wybrać urządzenie z frontem ze stali nierdzewnej (model 858), srebrnym (model 848), matowym czarnym (model 838) - wszystkie z chromowanymi dodatkami. Każdy z ekspresów wyposażono w intuicyjny i łatwy w obsłudze tekstowo-graficzny kolorowy wyświetlacz TFT DuoDialog.

Energooszczędne AGD

Nowe ekspresy Nivona pozwalają również oszczędzać prąd. Gdy ekspres nie jest używany, automatycznie przechodzi w tryb oszczędzania energii. Wszystkie funkcje urządzenia zostają

dezaktywowane, w stanie czuwania pozostaje tylko grzałka, zawsze gotowa do pracy. Aby zakończyć tryb ECO i rozpocząć korzystanie z urządzenia, wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Ekspresy Nivona CafeRomatica zostały również wyposażone w wysokiej jakości młynek stożkowy, wykonany ze stali szlachetnej, dodatkowo wyciszony.

Sugerowane ceny detaliczne:

Nivona CafeRomatica 858: około 4 999 zł brutto

Nivona CafeRomatica 848: około 4 299 zł brutto

Nivona CafeRomatica 838: około 3 999 zł brutto

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: